Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ada Masalı Dizisi Haziran Gerçek Adı

Ada Masalı Dizisi Haziran karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayça Ayşin Turan’dır. İlk bölümü ile Star ekranlarında yayınlanan Ada Masalı Dizisinde Ayça Ayşin Turan Haziran rolü ile dizide yer alan isim oldu. 
Ada Masalı Haziran Kimdir?
Daha fazla mesaj
Haziran karakteri dizide Biricik ile yakın arkadaş olan ve kısa süreliğine Ada’ya giden ancak daha sonra içinde bulunduğu durum sebebi ile Ada’da uzun süre kalan birisi olacak. Çalıştığı iş yeri için Adaya giden ve Poyraz’ın kötü birisi olduğunu düşünerek onun mali durumu ile ilgili bilgileri sızdıran ve onun banka kredilerini ödeyememesine sebep olan birisidir. Annesi moda tasarımcısıdır. Ancak yaptığı kıyafetler beğenilmeyince mali durumu bozulmuş ve evini satmak istemektedir. 
Daha Poyraz’ın işini bozduğu için ona teklifte bulunur ve durumu kurtarmak için Poyraz’dan onun yerini kiralamak ve ona arka planda yardım etmek istemektedir. 
Ada Masalı Dizisinde Haziran rolü ile dizide yer alan Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 yılında Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. Radyo sinema Televizyon bölümünü İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Dizi kariyerine 2011 yılında yayınlanan Dinle Sevgili dizisiyle başlamıştır. Ada karakteri ile daha sonraki yıllarda Karagül dizisinde rol almıştır. 
Netflix’de yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde Leyla rolünde oynayan oyuncu Akrep Burcudur. 1.67 metre boyunda ve  47 kilodur. 
Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı diziler ve filmler:
2019 – Hakan: Muhafız (Leyla) (TV Dizisi)
2017 – Meryem (Meryem Akça) (TV Dizisi)
2016 – Altınsoylar (Burcu) (TV Dizisi)
2015 – Sevimli Tehlikei (Zeliş) (Sinema Filmi)
2014 – Karagül (Ada) (TV Dizisi)
2011 – Dinle Sevgili (Gülfem) (TV Dizisi)
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler