Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncuların Giydikleri Kıyafetler

Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncuların Giydikleri Kıyafet ve Elbiselerin marka model ve fiyatları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz…
Fox TV ekranlarında yaz aylarında ekranlarda olması beklenen Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler ve kombinler dizinin ilk bölümünden itibaren merak konusu oldu.  
Aşk Mantık İntikam Dizisi Esra’nın 2. Bölümde Giydiği kırmızı elbisenin markası tahminlerimize göre  Rasitbagzibagli markadır. Esra’nın takıları ise keys.ist. markadır. 
 
Aşk Mantık İntikam dizisi Çağla karakterinin dizide giydiği ve izleyenler tarafından oldukça merak edilen bir başka elbise ise siyah takım elbise oldu. Çağla’nın giydiği siyah takım elbisenin  markası tahminlerimize göre  barruslondon markadır. Çağla’nın taktığı küpeler bodhita markadır.
Ask Mantik intikam dizisi Esra’nin 18Haziran akşamı yayınlanan bölümde takmış olduğu kolye  Monrevebijoux marka. Esranın dizide giymiş olduğu gömleğin markası ise zara marka. Çağla’nın bir başka bölümde giydiği takım ve büstiyer fidansimsek taktığı  küpe ise  bodhita marka. Esra’nın dizide 1. bölümde giydiği  kıyafeti ise Wearsisters marka ve fiyatı 1200 lira.
Sevilen dizi Aşk Mantık İntikam dizisinde Çınarın haki renkli gömleği markası ise yine tahminlerimize göre  Diesel marka.
Aşk Mantık İntikam Dizisi Esra’nın giydiği  çiçek desenli elbise markası stradivarius kullandığı  çanta ve ayakkabı ise  zara markalı.
Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbiseleri marka model ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz konuları yorum alanından bizlere sorabilirsiniz.
Aşk Mantık Dizisi Elif’in giydiği  mavi pantolun, Ozanım giydiği lacivert ceket ile tişörtü ve  Önal’ın ve Ayakabısının markası da bir diğer merak edilen konu oldu.

 Aşk Mantık İntikam 1. bölüm kıyafetleri ve markaları

Daha fazla mesaj
Aşk Mantık İntikam dizisi Esra’nın kıyafetleri
Aşk Mantık İntikam  Esra rolünü canlandıran Burcu Özberk’in 1. bölümde giydiği çiçekli elbise stradivarius marka. Aynı kombinde kullandığı kolye Mon Reve, ayakkabı ve çanta ise Zara marka…
Elbise – Stradivarius, 149.95 TL
Kolye – Mon Reve, 655 TL
Ayakkabı ve çanta – Zara, 299.95 TL
Aşk Mantık İntikam dizisi Burcu Özberk’in 1. bölümde giydiği renk bloklu mavi bikini takımı ise Lily&Rose marka.
Bikini – Lily&Rose, 1.965.00 TL
Burcu Özberk’in Aşk Mantık İntikam dizisinin 1. bölümde giydiği midi boy askılı çiçekli elbise Zara marka. Yine aynı kombinde kullandığı kolye Mon Reve, gömlek Zara, ayakkabı ise Converse marka…
Elbise – Zara, 279.95 TL
Gömlek – Zara, 249.95 TL
Kolye – Mon Reve, 595 TL
Ayakkabı – Converse, 549 TL
Aşk Mantık İntikam 3. Bölüm Esra Elbise
Marka : Cermen Design
Fiyat : İndirimli 480 TL
Aşk Mantık İntikam Esra kırmızı elbise
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler