Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Aşkın Tarifi Dizisi Kanal D ekranlarından izleyenler ile buluşan yaz dizileri arasında yerini aldı.  Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detaylar haberin devamında…

Aşkın Tarifi Fırat Kimdir? Gerçek Adı 

Aşkın Tarifi Dizisi Fırat karakterini Kadir Doğulu canlandırmaktadır. Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Fırat Karasu rolü gereği oldukça mert ve gözü karadır.

Aşkın Tarifi Dizisi Sultan Kimdir? Gerçek Adı 

Aşkın tarifi dizisi Sultan karakterini Yasemin Baştan canlandırmaktadır. Sultan Fırat’ın Antepli olan teyzesidir. Sultan karakterinin için çok sevdiği kızı Sevi ve yeğeni  Fırat’ın yeri bambaşkadır. 

Aşkın Tarifi Hazım Kimdir? Gerçek Adı 

Dizide Hazım Soyluer rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Cem Davran’dır. Hazım dizide Naz’ın babası rolündedir. Ailenin hemen bütün işleri ile kendisi ilgilenmektedir. Sevecen ve hoşgörülü bi babadır. 
Daha fazla mesaj

Aşkın Tarifi Taylan Kimdir? Gerçek Adı 

Aşkın tarifi dizisinde Alper Saldıran Taylan karakteri ile dizide rol alan isimdir. Ülkede bulunan sayılı yaşam koçlarından birisi olan Taylan parayı da oldukça sevmektedir.  

Aşkın Tarifi Dizisi Naz Kimdir? Gerçek Adı 

Aşkın Tarifi Dizisinde Naz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Serra Arıtürk’tür. Zengin bir ailenin İstanbul’lu kızıdır. Kendi restoranını açmış ve ailesinin servetine güvenmemiştir.  Fransa’da gastronomi eğitimi alarak yakın arkadaşı Şebnem’le birlikte İstanbul ilinde bir Fransız restoranı açmıştır. 

Aşkın Tarifi Bora Kimdir? Gerçek Adı 

Aşkın Tarifi dizisinde Bora rolünü Tolgar Özaltındere canlandırmaktadır. Dizide Taylan’ın kardeşi Bora karakterini canlandırmaktadır. 

Aşkın Tarifi Dizisi Şebnem Kimdir? Gerçek Adı 

İdil Sivritepe Aşkın tarifi dizisinde Şebnem rolünü canlandırmaktadır. Naz’ın en yakın arkadaşı olan Şebnem aynı zamanda Naz’ın iş ortağıdır. Fransız yemekleri üzerine birlikte İstanbul’da bir restoran açmışlardır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler