Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baht Oyunu Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri

Baht Oyunu Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri dizinin ilk bölümünün yayınlandığı 15 Haziran günü izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Kanal D ekranlarında yaz aylarında ekranlarda olması beklenen dizide Yazlık kıyafet ve elbiseler oldukça bol oyuncular üzerinde olacak. 
Baht Oyunu dizisi Ada’nın ilk bölümde taktığı küpe izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Ada karakterini canlandıran Cemre Baysal’ın ilk bölümde taktığı küpenin markası tahminimizce Liva İnci Küpe ve fiyatı yine tahminlerimize göre 236 TL civarında..
Baht oyunu dizisinde rol alan dizinin ana karakterinden birisi olan Ada giydiği mavi desenli elbisenin yanı sıra Krem Renkli elbisesi ise tahminlerimizce Mango marka. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Baht Oyunu dizisinde kır düğünü sırasında  Hande Subaşının giydiği beyaz mor elbise ise merak edilen bir başka konu oldu. 
Baht Oyunu Dizisi oyuncuların giydiği kıyafet ve elbiseler ile oyuncuların aksesuarları çantaları kolyeleri küpeleri bileklik ve saatleri ile Baht Oyunu oyuncuları güneş gözlükleri marka model ve fiyat bilgileri hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. büşra diyor

    Baht oyunu Adanın krem jeaninin markası nedir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler