Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gerçek adı?

Kalp Yarası Dizisi Ayşe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yağmur Tanrısevsin hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Atv ekranlarında ilk bölümü bugün başlayacak olan Kalp Yarası Dizisinde Yağmur Tanrısevsin Ayşe Yılmaz karakteri ile dizide rol alacaktır. Ayşe Yılmaz nasıl bir karakterdir diye merak edenler için hemen bir kaç ipucu verelim. Ayşe’nin babası sevdiği kadın olan Ayşe’nin annesi için malı mülkü elinin tersi ile iterek İstanbul iline göç etmiştir. Ayşe’nin babası tutumlu olmayan ve gezmeyi seven birisidir. 
Daha fazla mesaj
Ayşe’nin annesi ise güzelliği ile bilinen bir kadınmış zamanında. İstanbul ilinde babası zor şartlarda ailesini geçindirmek için uğraş vermiş ve bunu başararak ailesini bir arada tutmayı başarmıştır. Ailesini çok küçük yaşlarda kaybeden Ayşe İstanbul’da kendi ayakları üzerinde durmuş ve değişik işlerde çalışmıştır. Ayşe’nin çalıştığı bu işlerin başında baristalık (yani kahve dükkanlarında çalışan ve espresso bazlı kahveler yapan insan) ve köpek gezdirme işleri yer almaktadır. 

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR? (Kalp Yarası Ayşe) 

Kalp Yarası Dizisi Ayşe rolünü canlandıran Yağmur Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin ilinde dünyaya gelmiştir. Seramik Bölümünü Marmara Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır.
Dizi kariyerine Adını Feriha Koydum isimli dizi ile başlamış ve bu dizide Ece karakterini canlandırmıştır.  Yağmur Tanrısevsin, 1.70 metre boyunda, 55 kilo ve Başak burcudur.
Yağmur Tanrısevsin’in rol aldığı diziler ve filmler:
2021 – Kalp Yarası (Ayşe) 
2017 – İki Yalancı (Duygu) (TV Dizisi)
2016 – Yok Artık 2 (Sinema Filmi)
2015 – Mayıs Kraliçesi (Nehir)(TV Dizisi)
2015 – Katran (Jennifer) (Sinema Filmi)
2015 – Geniş Aile Yapıştır (Sinema Filmi)
2015 – Bana Baba Dedi (Didem) (TV Dizisi)
2014 – Kaçak (2. Sezon) (Tülay )(TV Dizisi)
2013-2014 – Güneşi Beklerken (Melis) (TV Dizisi)
2013 – Aşk Ağlatır (Sinema Filmi)
2013 – The Tragedy (Sinema Filmi)
2012 – Pis Yedili (Müge) (TV Dizisi)
2011 – Kalbim Seni Seçti (TV Dizisi)
2011 – 2012 – Adını Feriha Koydum 2.Sezon (Ece) (TV Dizisi)
Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gezdirdiği Köpeklerin Cinsleri

Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gezdirdiği Köpeklerin Cinsleri

ilk bölümü ile ekranlara gelen kalp Yarası dizisinde Yağmur Tanrısevsin’in hayat verdiği Ayşe karakterinin işi icabı gezdirdiği köpeklerin markaları ise izleyenler tarafından merak edilen bir başka konu olacağa benziyor. 
Ayşe’nin gezdirdiği köpekler arasında alman Kurdu, Çin aslanı ve Golden Retriever cinsi köpeklerin yanı sıra bölümlerde gezdirdiği diğer köpekler hakkında bilgileri güncel olarak buradan duyuracağız.
Kalp Yarası Dizisi Ayşe Kıyafet ve Elbiselerinin marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili olarak bu bağlantıyı ziyaret edebilirisiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler