Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kalp yarası Dizisi Müge Gerçek Adı

Kalp Yarası dizisi Müge karakterini canlandıran Naz Sayıner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Detaylar haberin devamında…
Atv ekranlarında ilk bölümü bu akşam yayınlanacak olan Kalp Yarası dizisinde Müge Sancakzade karakteri dizide asi ve güzel bir kız olarak karşımıza çıkacak. Azazade den oldukça korkan Müge onun yanında hemen har şeyine dikkat etmekte ancak onun uyguladığı yasakları da çiğnemeye bayılmaktadır. Konakta kendisini yalnız hisseden Müge   bu yalnızlığını dışarıda gidermeye çalışan bir karakterdir. Babaannesinin kuralları onu zaman zaman oldukça sıkmaktadır. 
Kalp Yarası Dizisi Müge rolü ile ekranlara gelen Naz Sayıner 15 Nisan 2003 doğumludur. İstanbul ilinde dünyaya gelen Sayıner oyunculuğa küçük yaşlardan itibaren başlamıştır. Reklam filmleri ile ilk olarak ekranlarda görünen oyuncu Arçelik ve Knor gibi reklamlarda rol almıştır. 
Daha fazla mesaj
Dizi kariyerine Gecenin Kraliçesi dizisi ile Star ekranlarında başlamıştır. Daha sonra Bana Sevmeyi anlat isimli dizi ile Fox ekranlarında izleyenler ile buluşmuştur. Bu dizide Mercan karakterine hayat vermiştir. aynı kanalda yayınlanan Bir Deli Rüzgar isimli dizide Zeliş rolünü canlandırmıştır. 
Kalp Yarası Dizisi Müge karakterini canlandıran Naz Sayıner’in dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile ilgili merak ettiklerinizi Kalp Yarası Dizi Kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz..
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler