Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kazara Aşk Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri

Kazara Aşk Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri marka, model ve fiyat bilgileri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz….

Star tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Kazara Aşk Dizisi Koliba Film yapımcılığı tarafından yapılırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen oturuyor. Dizide rol alan oyuncuları giydiği kıyafet ve elbiseler ise dizi hayranları tarafından merak edilen konular arasında yerini aldı. 

Kazara Aşk Şimal Kıyafetleri 

Dizinin ana karakterinden birisi olan Şimal rolünü Sude Zülal Güler canlandırmaktadır. Kazara Aşk Şimal’in giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı saat kolye küpe bileklikler bir çok dizi hayranı tarafından marka ve fiyatları araştırılmakta. 

Kazara Aşk Nazlı Kıyafetleri 

Kazara Aşk Dizisi Nazlı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Selin Işıktır. Kazara Aşk Dizisi Nazlı’nın kıyafet ve elbiseleri ile giydiği ayakkabıların marka model ve fiyat bilgilerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Kazara Aşk Aslı Kıyafetleri 

Deniz Altan KAzara Aşk Dizisinde Nazlı rolü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Kazara Aşk Dizisi Nazlı’nın dizide giydiği elbise ve dizi kombinelerinin marka model ve fiyatlarına buradan ulaşabilir sininiz. 

Kazara Aşk Demet Kıyafetleri ,

Oyuncu Nermin Aslan Kazara Aşk Dizisinde Demet karakterini canlandıran isim oldu. Kazara Aşk Demet giydiği elbise ve kombilerin markaları ve fiyatları burada yer alacaktır.

Kazara Aşk Dizisi Emine  Kıyafetleri 

Öykü Candanadam’ın canlandırdığı Emine karakterinin dizide giydiği kombinler elbiseler kazaklar ve taktığı kolye küpe ve setlerin markaları ve fiyatları burada yer alacaktır. 
Kazara Aşk Dizisinde oyuncuların giydiği kıyafet ve elbiseler hakkında merak ettiğiniz konuları yorum alanından yazabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler