Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef 2021 Yeni Sezon Yarışmacıları Tam Liste

Masterchef Türkiye 2021 yeni sezonu ön eleme müsabakaları ile birlikte başladı. Tv 8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan yemek yarışmasında bu senede bir çok aday ön eleme için yaptıkları yemekler ile ter döküyor. Yarışmada bu sene ön eleme oyununu oynayan adayların tam listesini haberimizin devamında bulabilirsiniz. İşte Masterchef 2021 yarışmacıları tam kadro…

Masterchef Emre Özmen kimdir?

Eleme yarışmacıları arasında bulunan Emre Özmen aslen Gaziantepli. Amerika ülkesinin California şehrinde büyüyen yarışmacı 16 sene bu ülkede kalmış.

Masterchef Tuğba Yamaner kimdir?

Masterchef Tuğba Yamaner yarışmaya başkent Ankara’dan katılıyor. Şimdilerde  30 lu yaşlarda olan yarışmacı organizasyon işini bırakarak mutfağa giren isimlerden 

Masterchef Mahmut Aziz Buğra Çelik kimdir?

Eleme adayları arasında yer alan Mahmut Aziz  Kırşehir iline bağlı Çiçekdağlı ilçesinden yarışmaya katılıyor. Şimdilerde 29 yaşında olan yarışmacı 6 yıldır mutfaklarda çeşitli alanlarda çalışıyor. 

Masterchef Tuğba Meliha Yener kimdir?

Eleme adayları arasında yer alan Tuğba Meliha Yener 1982 Ankara doğumludur. Pasta Şefi olan yarışmacı evli. Ankara Profesyonel Aşçılar Derneği yönetiminde yer alan yarışmacı 2018 yılından bu yana Etimesgut Belediyesi Etisem’de Usta Öğretici olarak görev yapıyor. 

Masterchef Samet Enes Hakyemez kimdir?

Eleme yarışlarına katılan Samet Enes Hakyemez Antalya ilinin Manavgat ilçesinden yarışmaya katılıyor. Aslen Konyalı olan yarışmacı şimdilerde 20 yaşında. 7 Senedir mutfak ile haşır neşir olan Hakyemez aşçılık yapıyor.

Masterchef Nergiz Veliyev kimdir?

MAsterchef Nergiz hanımın annesi  Azerbaycanlı ise  Karslı. Yaklaşık olarak 6 senedir Pastacılık yapmaktadır.

Masterchef Sergen Araz kimdir?

Masterchef 2021 eleme yarışmalarına katılan Sergen Araz  diksiyon ve  haber spikerliği eğitimi almıştır. 

Masterchef Hasan Biltekin kimdir?

Geçen sezon da katıldığı maratonda 3 evet oyu aldı ancak annesinin rahatsızlığı sebebiyle yarışmaya katılamadı ve onun yanına döndü. Piramit tavuk ile yarışacağı jüri karşısına çıkan yarışmacının bugünkü performansı da merak edilerek bekleniyor. Kendisine olan güvenini “Ben olsam Serhat birincilik kazanamazdı” sözleriyle gösterdi. Nevşehir Beleidyespor’un da aşçılığını yapıyor.

Masterchef Ümit Asil Berber kimdir?

Masterchef 2021 Ümit Asil Berber Bodrumdan yarışmaya katılıyor. Aslen İzmir Göztepeli olan yarışmacı emlakçılık yapıyor. 

Masterchef Nuran Çiççiler kimdir?

Masterchef Türkiye 2021 yarışmasına Antalya’dan katılan Nuran hanım  50 yaşında ve 3 çocuk annesi. Eşinin mesleği  turizmcilik olan yarışmacı 27 Haziran akşamı eleme yarışına katıldı.

Masterchef Füsun Alemdağ kimdir?

Eleme yarışmasına katılan Füsun Alemdağ şimdilerde  58 yaşında. Sosyoloji mezunu. Turşu aşı ile birlikte kendi yaptığı ekmek ile jüri karşısına çıktı.

Masterchef Hira Alkan kimdir?

Masterchef Hira Alkan 19 yaşında. Psikoloji öğrencisi. Aslen Karslı ancak Ankara’dan yarışmaya katılıyor. 

Masterchef Berke Kızıltepe kimdir?

Berke Kızıltepe 24 yaşında. Aşçılık yapıyor. Doğrama işlerinde iyi olduğunu ancak hız konusunda iddiasını ortaya koyamayacağını dile getirdi. 

Masterchef Yasemin Çelik kimdir?

Yasemin Çelik 40 yaşında. Konya’dan yarışmaya katılıyor.  Mühürlemeyi arka tarafta yapması ve birçok aşanayı hazır getirmesiyle Mehmet Şef kendisine takıldı. 

Masterchef Alp Bedirhan Kıbıcı Kimdir?

Masterchef Alp 24 yaşında ve yarışmaya İstanbul ilinden katılıyor. Mühendislik okurken Gastronolojiye geçiş yapan yarışmacı mesleği babası istememesine rağmen seçtiğini ifade ediyor. 

Masterchef Afide Sönmez Kimdir?

Masterchef Afide Sönmez 29 yaşında ve özel bir kurumda din kültürü öğretmeni olarak çalışıyor. Hünkar Beğendi yemeği yaparak elemeye katılan Afide hanım en iyi yaptığı yemeğin hünkar beğendi olduğunu ifade ediyor. Jüri üyelerinden geçer not alamayan Afide hanım seneye tekrar geleceğini ifade ederek yarışmadan elendi.

Masterchef Tahsin Küçük Kimdir?

Masterchef yarışmasına 26 Haziran akşamı yapılan eleme turuna katılan Tahsin Küçük 23 yaşında. Aslen Trabzonlu olan yarışmacı doğma büyüme Kocaeli ilinden. Alirıza beyin damadı olarak kendisini tanıtan yarışmacı 10 yıldı aşçılık yaptığını ifade ediyor. Soman balığı ile eleme turuna katılan yarışmacı yemeğini oldukça güzel anlattı. Soman yemeğini oldukça beğenen şefler günün en lezzetli yemeğini yediklerini ifade ettiler. Tahsin Küçük elemeden 3 evet almayı başardı. 

Masterchef Melis Kimdir?

32 yaşında olan Melis İzmir’li. Eşi İtalyan olan yarışmacı 26 Haziran akşamı yarıştı. 

Masterchef Oktay Ahmet Kimdir?

Oktay Akmet 23 yaşında aslen Bulgaristan’lı olan yarışmacı Çek Cumhuriyetinden geliyor. Aşçı yardımcılığı yapan yarışmacı bu meslek için diş hekimliğini bırakmış. İki kardeş olan yarışmacının abisi doktor. Halen Çek Cumhuriyetinde yaşayan yarışmacının anne ve babası Bulgaristan Türkü. Yemeğine sosunu yetiştiremeyen yarışmacı şeflerden geçer oyu alamadı. Seneye direk birinci tura davet aldı.

Masterchef Aramsol Kimdir? Koreli Yarışmacı

Masterchef 2021 yarışmacına Kore’den katılan Aramsol Kım 27 yaşında. 7 sene önce Türkiye’ye geldiğini ifade eden yarışmacının ailesi buraya göt etmiş. Türkiye’yi çok sevdiği söyleyen yarışmacı lakabının şişko olduğunu söylüyor. Jüri Üyeleri tarafından evet oyları alarak beyaz önlüğü şimdilik alarak bir sonraki tıra geçmeyi başardı.

Masterchef Deniz Yılmaz Kimdir?

Deniz Yılmaz 23 yaşında. Ankara’dan yarışmaya katılıyor. Aslen Artvinli olan yarışmacı Dana Bonfile ile ön elemeye katılıyor. Mühendis olan yarışmacı bu alanda eğitim almamış. Deniz jürilerden hayır alarak bu seneki yarışmacılar arasında yer almayacak.

Masterchef Mert Yılmaz  kimdir?

Mert Yılmaz yarışmaya  Los Angeles’tan gelerek katılıyor. Sarı açları ile dikkat çeken Mert oldukça neşeli.

Masterchef Oktay Uğur Kimdir?

Daha fazla mesaj
Masterchef 2021 yeni sezon yarışmacıları Masterchef  2021 Oktay Uğur 27 yaşında aşçıdır. Yarışmaya geçen senede katılan ancak ön elemelerde elenen yarışmacı bu sene yarışmaya et yemeği ile katılıyor.

Masterchef Berk Vural Urun kimdir?

Berk Vural Urun 23 yaşında. İstanbul’dan yarışmaya katılıyor. YDil Balığı ile ön elemeye katıldı. 

Masterchef Oğulcan Aykanat kimdir? 

Oğulcan Aykanat 27 yaşında. Aşçılık ve gayrimenkul danışmanlığı yapıyor.  Aslen Eskişehirli. Ciğer yemeği ile ön elemeye katıldı. 

Masterchef Emir Aygün kimdir? 

Emir Aygün 20 yaşında. 4 senedir yemek sektöründe çalışıyor. Bir kardeşi ve bir de ağabeyi var. Aslen Makedonyalı. Motor seven ve hız tutkunu olduğunu ifade ediyor.

Masterchef Burak Ünsal kimdir? 

Masterchef Burak Ünsal aslen Adanalı. 24 yaşında. Yaklaşık olarak 7.5 senedir Aşçılık yapan yarışmacı 26 Haziran akşamı yapılan elemelere katıldı.  @burakuunsal profilinden takip edebilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. Unknown diyor

    Antalya manavgatan katılan yarışmaci kim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler