Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Yarışmasında Kullanılan Bıçak, Tencere ve Tavalar

Masterchef Türkiye yarışması yeni sezon eleme turları ile başladı. Sevilerek izlenen yarışma programında yarışmacıların yaptığı yemekler ve aldığı puanlar kadar Masterchef Mutfağında kullanılan bıçaklar, tencere ve tavalar ile mutfak aletleri izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Bu haberimizde sizlere Masterchef Türkiye yarışmasında kullanılan mutfak gereçleri hakkında bilgiler vereceğiz. 

Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Masterchef Bıçak Setleri 
Masterchef Yarışmasında kullanılan bıçaklar ve bıçak setlerinin pirge ecco marka ürünler olduğunu tahmin ediyoruz. Masterchef yarışmasında kullanılan bıçaklara alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz. 
Masterchef Düdüklü Tenceleri 
Masterchef Yarışmasında kullanılan düdüklü tencerelerin kafraca marka olduğunu tahmin etmekteyiz.  500 ile 1500 TL fiyat aralığında olduğunu tahmin ettiğimiz bu setlere hepsi burada, trentyol, n11 gibi popüler alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz. 

Masterchef Mutfak Robotları 

Yarışmada kullanılan mutfak robotları tahminlerimize göre Tefal marka ürünler. Tefal marka mutfak ürünlerini hepsi burada, trentyol, n11, gibi alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler