Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam Dizisi Çağla Kıyafetleri

Aşk Mantık Dizisi Çağla karakterini canlandıran Melisa Döngel’in dizide giydiği elbise ve kıyafetlerin marka, model ve fiyat bilgileri hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz. 
Fox ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi  Çağla güzel ve iyi kalpli duygusal bir kız olarak dizide rol almaktadır. İyi okullarda aldığı eğitimin yanı sıra babasından oldukça iyi bir terbiye almıştır. 
Aşk Mantık Dizisi Çağla karakteri giyim dünyasını yakından takip eden ve  trend ve modayı ise yakından takip eden giydiği elbiseler ve kıyafetler öne çıkan birisidir. Şirketin üst düzey yöneticisidir. 

Aşk Mantık İntikam Esra’nın Son Bölüm Giydiği Kıyafetler

Aşk Mantık İntikam Çağla’nın dizide giydiği ve izleyenler tarafından marka ve fiyatı en çok merak edilen siyah takım elbisesi barruslondon markadır. Çağla’nın bu elbise üzerinde taktığı küpeler ise  bodhita markadır. 
Daha fazla mesaj
Aşk Mantık İntikam dizisi Çağla’nın giydiği beyaz takım

Aşk Mantık İntikam dizisi Çağla’nın giydiği beyaz takım ve büstiyer fidan simsek, küpe bodhita markalı.
Aş Mantık İntikam Dizisi 9 Temmuz Son Bölümde Çağla’nın Doğum Dününde giydiği Pembe elbise ve kendisine hediye edilen kolye’nin marka ve fiyatı ile doğum günü sonrasında giydiği kolsuz boğazlı beyaz elbisenin marka ve madoli ile ilgili detaylar geliyor
Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kıyafetleri marka model ve fiyatları hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Aşk Mantık İntikam Esra’nın Son Bölümde Giydiği Beyaz Elbise ve Kolyeleri hakkında detaylara bağlantı yardımı ile ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler