Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam dizisi Esra’nın kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam dizisi Esra’nın kıyafetleri ve elbiseleri ile taktığı takılar ve giydiği ayakkabıların marka model ve fiyat bilgilerine haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Aşk Mantık Dizisi Esra’nın giydiği yazlık kıyafetler dizi hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. Bu yazımızda sizlere güncel olarak Aşk Mantık Dizisi Esra’nın elbise ve kıyafetleri hakkında bilgiler vereceğiz. 
>>>>Doğru Cevap İnek-Bulgaristan<<<<
İlk bölümü ile 18 Haziran 2021 akşamı Fox TV ekranlarında izleyenler ile buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde giyilen oyuncu kıyafetlerini ve kombineleri arasında belki de en çok merak edilen ve aranan kombinler Burcu Özberk’in giydiği kıyafetler oldu. 

Aşk Mantık Esra 1.bölüm Kıyafetleri 

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakterine hayat veren Burcu Özberk’in 1. bölümde giydiği çiçekli elbise stradivarius marka. Aynı kombinde kullandığı kolye Mon Reve, ayakkabı ve çanta ise Zara marka…
Elbise – Stradivarius, 149.95 TL
Kolye – Mon Reve, 655 TL
Ayakkabı ve çanta – Zara, 299.95 TL
Aşk Mantık İntikam dizisinin başrol oyuncusu Burcu Özberk’in 1. bölümde giydiği renk bloklu mavi bikini takımı ise Lily&Rose marka.
Bikini – Lily&Rose, 1.965.00 TL
Burcu Özberk’in Aşk Mantık İntikam dizisinin 1. bölümde giydiği midi boy askılı çiçekli elbise Zara marka. Yine aynı kombinde kullandığı kolye Mon Reve, gömlek Zara, ayakkabı ise Converse marka…
Elbise – Zara, 279.95 TL
Gömlek – Zara, 249.95 TL
Kolye – Mon Reve, 595 TL
Ayakkabı – Converse, 549 TL

Aşk Mantık Esra 2.bölüm Kıyafetleri 

Aşk Mantık İntikam Dizsi 3. Bölüm Esra’nın  beyaz spor ayakkabısının markası ve fiyatı ile Şifon Gömleği oldukça merak edildi. Esra’nın 3. Bölümde giydiği kırmızı çiçekli elbisenin markası için trendyol arama kısmına kırmızı spring red çiçek desenli elbise yazınca sonuca ulaşabilirsiniz. 
Aşk Mantık İntikam Dizisi Esra’nın dizide giydiği mor gömlek ve bu gömleğin üzerine takmış olduğu  takılar da merak edilenler arasında. Esra’nın ikinci bölümde taktığı kolye ve küpeler marka modelleri geliyor. 
Aşk Mantık İntikam Dizisi 9 Temmuz Kıyafetleri
Aşk Mantık İntikam esranın son bölümde giydiği beyaz elbise bu elbisenin üzerine taktığı kolyelerin markaları ve fiyatları merak edilen konular arasında yer aldı. Dizide doğum gününde oyuncuların giydiği elbiseler adeta göz kamaştırdi. Özellikle yeşil elbiseyi iki oyuncunun giymesi dikkatlerden kaçmadıç Yine doğum günü kızının giydiği pembe elbise de sevilen kıyafetler arasındydı.
Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kıyafetleri hakkında detaylar ile Aşk Mantık intikam Çağla’nın Kıyafetleri konulu yazılarımıza göz atabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler