Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam Feraye Kimdir? Sibel Şişman

Aşk Mantık İntikam Dizisi Feraye karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sibel Şişman hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncuları arasında yer alan Sibel şişman dizide Feraye rolü ile ekranlara geliyor. 

Ak Mantık İntikam Dizisi Ozan’ın asistanı Feraye Ozan’ın en büyük yardımcısıdır. Ozan’dan aldığı talimatları yerine getirir. Adeta Ofiste Ozan’ın sağ koludur. Oldukça güler yüzlü olan Feraye aynı zamanda çalışkan bir asistandır. 

Aşk Mantık İntikam Feraye karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sibel Şişman’dır. Sibel Şişman İstanbul ilinde 22 Ekim 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olan oyuncu eğitimlerini Tiyatro üzerine İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Aşk Mantık İntikam Dizisinde Feraye rolünü canlandıran Sibel Şişman kariyerine Farklı Desenler isimli proje ile başlamıştır. Yılanların Öcü, Yeter ve Siyah İnci isimli projelerde oynamıştır. Son olarak Seni Çok Bekledim dizisinde rol alan Sibel Şişman bu dizide Şebnep karakterini canlandırmıştı. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve filmler ise şunladır. 

Aşk Mantık İntikam Feraye Oynadığı Diziler ve Filmler

Farklı Desenler (Asiye) – 2010 / 2013

Yılanların Öcü – 2014 / 2015

Yeter (Yonca) – 2016

Siyah İnci (Melahat) – 2018

Erkenci Kuş (Güliz) – 2018 / 2019

Seni Çok Bekledim (Şebnem) – 2021

Aşk Mantık İntikam (Feraye) – 2021

Aşk Mantık İntikam Feraye Kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam Dizisi Feraye’nin (Sibel Şişman) Son Bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile kombineleri ve aksesuarlarının marka fiyat ve modelleri ile ilgili yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. Aşk Mantık İntikam Esra’nın Son Bölüm Elbisesinin Marka ve Fiyatını merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilir. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler