Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşkın Tarifi Dizisi Asuman Kim? Gerçek Adı

Aşkın Tarifi dizisi Fırat’ın eski Nişanlısı Asuman karakterini canlandıran  Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında? Detaylar haberin devamında….

Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan  Aşkın Tarifi dizisinde rol alan Asuman karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Elif Melda Yılmaz’dır. 
7 Kasım 1977 tarihinde Eskişehir ilinde dünyaya gelen oyuncu Müzik ve Shne Sanatları Bölümünü  Bilkent Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Başarılı oyuncu başta Bilkent Üniversitesi Tiyatrosu olmak üzere  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrolarında sahne almıştır. Dizi kariyerine 2004 yılında Tatil Aşkları isimli dizi ile başlayan oyuncu bu dizi sonrasında Ters Köşe ve Yengeç Oyunu isimli diziler ile devam etmiştir. Son olarak Esaretim Sensin dizisinde rol alan oyuncu Şimdilerde Aşkın Tarifi Dizisi Asuman rolü ile ekranlara gelmektedir. 
Daha fazla mesaj
2017 Esaretim Sensin – Alev Dora
2015-2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Meryem
2008 Yengeç Oyunu – Nuriye
2005 Ters Köşe – Kumsal Deniz
2004 Tatil Aşkları – Tuğçe
Aşkın Tarifi Dizisi Asuman son bölüm giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm konuları yorum alanından bizlere sorabilirsiniz. Aşkın Tarifi Asuman instagram adresi https://www.instagram.com/elifmeldayilmaz/?hl=tr
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler