Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baht Oyunu 5.Bölüm Özet Fragman İzle

Baht Oyunu 5.Bölüm Özet Fragman ile ilgili haberin devamı yazımızın devamında. 5. Bölümde Bora’yla tartışan Ada  evin hemen yan tarafından bulunan  ormanlık alana gider. Bora ise ınun peşinden ormana giderek onu bulur. Ancak asistanı ile birlikte  askeri yasak bölgeye  girdikleri için tutuklanmaktan kurtulamaz.  

Aileler ise çocukları gelmedikleri için oldukça endişelenirler. Endişelenen  Ada’nın ailesi onları bulmak için  Bora’nın evine giderler. Daha sonra ise nezaretten onları almak için beraber hareket ederler. Küçük Elif; aileyi çok sever ve evden gitmelerine izin vermez. 

Ali ve Selin ormanda Ada’yı ararken yakınlaşır. Sonrasında birbirlerini arayıp beğendiklerini sabırsızlıklarını itiraf ederler. Ali de Selin de çok mutlu ve heyecanlıdırlar.

Bora’nın annesi torunu için mecburen ailenin kalmasını kabul eder. Ada’nın büyük teyzesi ise sürekli kayın valide adayına yiğenini övüp durur ama anne oğlunun yakında ona denk birisiyle evleneceğini söyleyerek teyzenin hevesini kaçırır

Tuğçe ve restoran müdürünü gören Rüzgar durumu anlayıp nişanlısını video olayını Bora’ya söylemekle üstü kapalı tehdit eder. Tuğçe mecburen Rüzgar’a daha iyi davranmaya başlar.

Eve gelen Evren ve Yasemin birbirlerini görür görmez etkilenir. İkisi de diğerini Ada’ya sorup diğeriyle ilgili bilgi almaya çalışır. 

İnternette tıklama oranları düşünce bora farklı bir konu bulup işlemeleri gerektiğini söyler. Rüzgar ve Tuğçe’yi şirkette yakın gören Ada; kocasına ders vermek için kadınların yabancı erkeklerle yaptıkları ‘beyaz evlilikler’ konusunu önerir. Bora konuyu farklı bulur ve toplantıda Ada’nın da editör olan Tuğçe’nin de yazıyı yazmasına karar verir. 

Tuğçe yazıyı yazabilmek için yabancılar şubeye gider. Rüzgar bunu öğrenince soluğu Ada’nın yanında alır. Onların dosyasını bilen memur kadını arayıp hikayelerini haber yapmak isteyen biri olduğunu söyler. İkili balayında olduklarını söyleyip adamı geçiştirir. Ada da Rüzgar da bu konuyla alakalı tanıdıkları olduğunu söyler. Bora Ada’nın tanıdığıyla yapılacak röportaja gelir

Ada’nın röportajı sarpa sarar çünkü evlenen kişi Selinmiş gibi algılanır. Ali’nin kadına ilgisini bilen Bora Selin’e bu durumu kuzenine ivedilikle anlatması gerektiğini söyler.

Tuğçe çok bir şey yazamaz. Boraların evde yemekte Ada’nın laptopundan kızın yazısını okur. Bora iki yazıyı da ineternete koymalarını ister. Birinciyi okuyucu tıklamaları belirleyecektir. Ama Tuğçe Ada’nın yazısının altına kendi ismini koyar. Üstelik Rüzgar’ın yardımıyla kızın laptopundaki yazıyı da değiştirir. Bora durumu Ada’dan dinler ama kıza inanmaz. Ancak akşam ofiste otururken Ada’nın ona tuvalette okuduğu yazıyı hatırlar. Kızın dosyasından yazıyı çıkarır. Başlık kazanan yazı olan ‘Baht Oyunu’dur. 

Ada’nın teyzeleri eve uğrayıp bir şeyler almasını ister. Ada evine gittiğinde Rüzgar’ı yatağında sarhoş bulur. Onu duşa yollar. O sırada yazının Ada’ya ait olduğunu anlayan ve ona inanmadığı için pişman olan Bora kapıya gelir. Ada patronunu yollamaya çalışır ama o sırada içeriden bornozla Rüzgar seslenir. “Oh be gerçekten iyi geldi. Yiyecek bir şey var mı Ada” .. Üçü de birbirini görünce şoke olur

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
class='yasr-vv-bottom-container' style='display:none'>
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler