Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Belası Dizisi Zehra Kim? Gerçek Adı

Baş Belası Dizisi Zehra karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı dizinin son bölüm fragmanında merak konusu oldu. Baş Belası Dizisi Şahinin kardeşi Zehra rolünü canlandıran oyuncu hakkında bilgiler haberin devamında… 

Şahin komiserin kardeşi olan ve muhtemelen geçmiş tarihlerde vefat eden Zehra’da tıpkı abisi gibi polis olabilir. Baş Belası Dizisinin 4. Bölüm Fragmanında İpek karakterinin de bahsettiği Zehra’nın kim olduğu oldukça merak edildi. 
Dizi karakterlerinden Kadir’in ölümü  üzerine İpek’in hayatında bir takım değişiklikler yaşanmıştır. Baş Belası Şahin Mehmet Amir’e İpek’in Kadir’le görüşmesinin de içinde bulunduğu olay ile ilgili düzenlenen olay yeri tutanağını verir. Eğer düzenlenen bu tutanak işleme konulur ise artık  İpek’in emniyette çalışması mümkün olmayacaktır. 
Daha fazla mesaj
En baştan beridir. İpek’i istemeyen Şahin ise bu tutanak sayesinde İpek’den kurtulacağını düşünmektedir. İpek ise işini kaybetme pahasına merakından vazgeçmez. 
Baş Belası dizisinin son bölümünde bir tarafta bunlar yaşanır iken diğer taraftan da mahallede bulunan bir gecekondunun bodrum katındaki gizli bir  mezarda bir ceset bulunur. Emniyete ise bu ceset ile ilgili bir ihbar gelir ve ihbarda cesedin dedesine ait olduğunu söylerler. Cinayet büro ekibi ise  İpek’le iletişim kuran bu ihbarcının katil olduğunu düşünür. İpek ise  yaptığı incelemelerle geçmişte yaşanmış hüzünlü bir aşk hikayesini ortaya çıkarır.
Bu araştırma ve merak  İpek’in hayatını önemli derece de tehlikeye atacaktır. Durumu fark eden Şahin ise  İpek’i korumak için harekete geçer. İpek ise Şahin’in geçmişinde ki Zehra’yı sorular. Baş Belası Dizisi Zehra karakterinin zaman zaman Şahin’in hatıra ve hayallerinde dizide yer alacağını tahmin etmekteyiz. 
Baş Belası Dizisi Zehra karakteri belli olduğunda yazımızda yer alacaktır. 

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler