Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Belası Dizisi İpek Kıyafet ve Elbiseleri

Baş Belası Dizisinde İpek karakteri ile ekranlara gelen İrem Helvacıoğlu’nun dizide giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyat bilgilerine haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Atv ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelen Baş Belası dizisinde İrem Helvacıoğlu İpek rolü ile dizide yer alıyor. Baş Belası İpek dizide oldukça şık ve alımlı bir kadın rolünde olduğu için giydiği kıyafet ve elbiseler dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. 
Baş Belası Dizisi İpek (İrem Helvacıoğlu) 1. Bölüm tanıtımında  giydiği açık mavi elbisesi tahminlerimize göre biancoeneroofficial markadır.
İrem Helvacioglu yine dizinin ilk bölümünde giydiği takımı justlikeyou, gömlek ve küpe nillushvintage, çanta dior, ayakkabı incideri marka olabilir. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Baş Belası Dizisi İpek’in giydiği kırmızı elbisesinin markası ise Whenever marka.
İrem Helvacıoğlu’nun dizide giymesini tahmin ettiğimiz elbiseler arasında yer alan açık kahverengi bol pantolan ve beyaz ceket marka ve fiyatı ile mavi takım elbisesi Beyaz pantolonu ve krem rengi hırkası ve kareli açık renk elbisesi dizinin instegram hesabında sunuldu.

Baş Belası İpek 5. Bölüm Kıyafetleri 

Baş Belası İpek (İrem Helvacıoğlu)  5. bölümde giydiği mavi renkli elbise NillushVintage marka… Aynı kombinde kullandığı çizme Christian Louboutin, çanta ise Hermes marka…
Elbise – NillushVintage
Çizme – Christian Louboutin
Çanta – Hermes
Gömlek – ADL, 199.95 TL
Etek – ADL, 149.95 79.95 TL
Çanta – Dior, 63.436 TL
Baş Belası Dizisi İpek kıyafet elbise çanta kolye küpe ayakkabı ve kombinleri marka model ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz konuları yorum alanından sorabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler