Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Belası Dizisi Nermin Kim? Gerçek adı

Baş Belası Dizisinde Nermin Kuşçu rolünü canlandıran  Buse Buçe Kahraman hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Atv ekranlarında yayınlanan Baş Belası dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizide rol alan oyuncuları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız oyuncu Buse Buçe Kahraman ve canlandıracağı Komiser Nermin karakteri..
Baş Belası Dizisi Komiser Nermin cinayet büro ekibinde yer alan oldukça başarılı bir polis. Mesleği ve mizacı gereği sert bir yapısı olan Komiser Nermin  Mesleğini severek yapan ve sabırlı birisidir. Sabrı kadar aynı zamanda oldukça duygusal olan Komiser Nermin çok deneyimli olmayan ve ekiplerde görev yapan bir polistir. 
Daha fazla mesaj
Baş Belası Nermin Komiser ekipte yer alan  Şahin’den çok şey öğreneceğinin farkında birisidir. Beden dilini okumada oldukça iyi olan Nermin bunun sorgularda işe yarayacağının da farkındadır. 
Buse Buçe Kahraman kimdir, nereli? Baş Belası dizisi Nermin kimdir? Buse Buçe Kahraman kaç yaşında? bu soruların yanıtını yazımızın devamında verelim. 
Şimdilerde Baş Belası Dizisi Komiser Nermin rolü ile ekranlara gelen Buse Buçe Kahraman İstanbul ilinde 1996 yılında dünyaya gelmiştir. 1,70 cm boyundadır. 54 kg ağırlığında olan oyuncu eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. 
Sinema ve dizi kariyerine Kötü Çocuk isimli sinema filmi ile başlayan oyuncu Çarpışma dizisinde Meltem rolünü canlandırmıştır. Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu dizilerin de de rol almıştır. 
Baş Belası (Nermin, TV Dizisi 2021)
Uyanış: Büyük Selçuklu (Livya, TV Dizisi 2021)
Çarpışma (Meltem, TV Dizisi 2018)
Kötü Çocuk (Neşe, Sinema Filmi 2017)
Yasak Elma (Lila Argun, TV Dizisi 2019)
Baş Belası Dizisi Komiser Nermin son bölüm giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları ile ilgili detaylar için bağlantıya tıklayabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler