Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Belası Dizisi Umut Kim? Gerçek Adı

Baş Belası Dizisi Umut Ertek rolünü canlandıran Özgür Cem Tuğluk hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Baş Belası dizisi tüm heyecanı ile devam ederken Dizide rol alan ve Emniyetin Bilişim ekibinde yer alan Umut karakteri merak konusu oldu. Tam anlamı ile bir bilgisayar kurdu olan Umut Cinayet Büro’nun güvenilir elemanlarından birisidir.

Komiser Yardımcısı rütbesi ile Cinayet Büroda görev yapmaktadır. Karısına oldukça aşık ve yeni evli olan Umut yakında baba olacaktır. Umut’un karısının hamile olması sebebi ile zaman zaman işi ve onun arasında kalmaktadır. 

Baş Belası Dizisi Umut Gerçek Adı 

Baş Belası Dizisi Umut karakterini canlandıran Özgür Cem Tuğluk 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Çukurova Üniversitesinde tamamlamıştır. Dizi kariyerine internet dizisi “Adana Sıfır Bir” ile başlamıştır. İlerleyen dönemde ise  “Sol Yanım” dizisinde Salih rolü ile ekranlara gelmiştir. Oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise unlardır. 

Baş Belası Umut Dizileri 

Sıfır Bir (Cemo) – 2016 / 2018

Sol Yanım (Salih) – 2020 / 2021

Ayak İşleri (Tarık) – 2021

Baş Belası (Umut Ertek) – 2021

Baş Belası Dizisi Umut karakterinin dizide giydiği kıyafetler ve kullandığı aksesuarlar ile ilgili marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. ozgurcemtugluk kullanıcı adı ile sosyal medyadan oyuncuya ulaşabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler