Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Baş Belası Dizisi Nazlı Gerçek Adı

Baş Belası Dizisi Nazlı rolünü canlandıran Dilara Aksüyek hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Baş Belası tüm heyecanı ile devam ederken dizide rol alan oyuncularda dizi hayranları tarafından merak ediliyor. Dizide İpek karakterinin en yakın arkadaşı olan ve camiada güzelliği ile bilinen sosyete güzeli Nazlı’yı özensiz giyinirken görmek neredeyse imkansız. 
Kendisine oldukça dikkat eden ve giydiği kıyafetler ve bakımı ile dikkat çeken Nazlı karakteri aynı zamanda dobra ve cesur bir kadın. Aklına geleni söylemekten çekinmeyen sevdikleri karşısında oldukça korumacı eğlenceli birisidir. 
Baş Belası Dizisi Nazlı Karakterini canlandıran Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir ili Karşıyaka İlçesinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır.  Kariyerine 2012 yılında  “Evlerden Biri” dizisi ile başlamıştır. Son olarak  Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde “Mahfiruze Sultan” karakterini canlandırmıştır.

Baş Belası Dizisi Nazlı’nın Son Bölüm Giydiği Kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatlarını merak eden okurlarımız bağlantıyı ziyaret edebilirler.
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.