Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Cam Tavanlar 7.Bölüm Özet Fragman Analiz

Cam Tavanlar Dizisi 7. Bölüm Özet Fragman ve Analiz konulu yazımızda dizinin son bölüm özetine ve merak ettiğiniz konulara ulaşabilirsiniz. Show tv ekranlarının sevilen dizisi Cam Tavanlar tüm heyecanı ile devam ederken  son bölümde dizi karakteri Leyla bir başka dizi karakteri olan  İskender’in arabasına biner ve  Cem’i arkasında bırakır. 

Ancak bu yaptığına dayanamaz ve bir süre sonra araçtan iner. İskender ise çok üzülerek Şinasi’yi arar ve olanları tüm detayları ile ona anlatır. Tam da tatile çıkma üzere olan Cem ise Leyla’nın  İskender’i seçmesine oldukça üzülür. Diğer yanda ise Leyla bu konuda Cem’in ne diyeceğini ve düşüneceğini oldukça merak etmektedir. Aylin ise tüm bu olanlar arasında  düğün tarihini öne bile  almıştır.

Cam Tavanlar 7. Bölüm İzle 

Cam Tavanlar Dizisi 7. Bölüme geçmeden önce 6. bölümde neler olup bittiğine devam edelim. Bir sonraki gün düzenlenen yerel lezzetler festivaline gitmek için birlikte Süreyya, Şinasi, Aylin servis ile hareket ederler. Leyla da onlarla birlikte  servisle gitmek için yola çıkar. Cem ise festivale kendi aracıyla gitmek istemektedir.  

Şinasi’nin ise yol tutmasından dolayı mide bulantısı yolculuğu oldukça neşelendirir. Aylin ve Şinasi arasında yaşanan bu  gerginlik biraz huzursuzluk çıkarır. Varış noktalarına ulaştıklarında ise bölgedeki tek otelde bilgisayarların arızalandığını ve o tarihe kadar yapılan tüm rezervasyonların silinmiş olduğunu öğrenirler. Bununla da kalmaz tabi otelde yer de yoktur. 

Cam Tavanlar 7. Bölüm Fragman İzle

Otelde yer olmadığını öğrenen Cem hemen birilerini arayarak göl kıyısına çadır kurmaları için talimat verir. Kamp hayatı Şinasi’yi gererken Süreyya valizinin şifresini unuttuğu için zor anlar yaşar. Festival güzel geçer. Leyla Cem’le iletişime geçmeye çalışsa da kadının İskender ile birlikte olduğunu düşünen adam ona ters ve soğuk davranır. Gidecekleri günün sabahı konuşabildiklerinde Leyla kimseyle olmadığını söyleyip Cem’in kıskanmasından güç alıp aralarındaki ateşi yakmalarını teklif eder. Öpüşme Aylin’in patavatsızlığı yüzünden dönüşe kalır

Eve döndüklerinde binaya ilk gelen Leyla; Cem’in üniversitede sevgilisi Suna’yı girişte görür. Kadın Cem’e sürpriz yapacağını söyleyerek adamın dairesinin anahtarını almaya çalışmaktadır. Geçmişte de yanından Suna aradığı için ayrılan Cem’in kadınla alakası kalıp kalmadığı sorusu Leyla’nın içini kemirir. Cem evine girdiğinde Suna’yı görünce şaşırır. Aklı Leyla’dadır. Komşusu Leyla’ya gitmesi gerektiğini söyler ama arkasından işle ilgili bir sorun patlar.

Cem telefonla sürekli konuşurken Leyla da yukarıda Cem ve Suna arasında neler olduğunu merak etmektedir. Suna telefon konuşmaları bitmeyince evden ayrılır. Resepsiyondan Leyla’nın daire numarasını öğrenip kapının kapısına gider. Kapıda Cem yerine Suna’yı gören Leyla şaşkındır .

Cam Tavanlar 7. Bölüm Dizi  Kıyafetleri 

Cam Tavanlar Dizisi 7. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve Elbiselerinin marka model ve fiyatları da oldukça merak edilmektedir. İnci eşyalarını toplayıp evden ayrılacakken kocası tek bir eşya alamayacağını söyler. Kredi kartlarını da bırakmasını isteyince kadın kırgın kızgın evden ayrılır. Süreyya’ya gider. Kadın; arkadaşını dinler ve boşanma tamamlanana kadar kendisiyle kalabileceğini söyler. 

İnci’nin kocası ise Leyla’nın karşılarına onlara rest çeker gibi yer açmasının cemiyette kendilerini gülünç duruma düşürdüğüne karar verir. Bir arkadaşıyla buluşup Leyla’yı yok etmek için ondan yardım ister. Arkadaşı bu plana tamam deyince harekete geçerler. Sanırım bir sonraki bölümde bu planın ne olduğunu öğrenebileceğiz

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler