Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Cam Tavanlar Dizisi 4. Son Bölüm Özet

Cam Tavanlar Dizisi 4. Son Bölüm Özet ve dizi haberleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Cam Tavanlar Dizisi Son bölümde Tedarikçisine yaptığını düşündüğü olaydan sonra  Cem’in hazırlamış olduğu raporu kötüleyen Leyla karakteri  İskender ile buluşmak  amacı ile  Asude’ye  gider.  Lakin bu olayı  Leyla’nın yaptığını haber alan Cem onun içeri girmesini istemez.  Bu sebeple İkili kozlarını evde paylaşır.
Cam Tavanlar Son Bölümde  Leyla konu ile ilgili açık açık konuşmayınca ve Cem’i açıklama yaptırtmadan itmesi yüzünden tam manası ile konuşamazlar. Leyla’nın duvarlarına çarpan Cem bu kez kadına hayatından çıkmasını söyler. Cem bu yanlışlığı düzeltmek amacı ile  yurt dışına gider. Onun gittiğini duyan ve ardından binadan kolilerin gittiğini gören Leyla Cem’in gittiğini zannedip üzülür. Oysa ki Cem raporla ilgili konuşmaya gidip her şeyi düzeltmiştir. 
 
Daha fazla mesaj
Cam Tavanlar Dizisinde Restoranın tefeciye olan borcunun gününü geciktiren ve ödeyemeyen Leyla’ya tefeci ise ortaklık teklif eder. Süreyya da yardım teklif eder.  Eski kocalarından birisiyle kızı görüştürür. Leyla oraya gittiğinde adamın Cem’in dedesi olduğunu öğrenip şoke olur. Düşmanının dedesini mekana ortak yapmak istemez. Bunu adama söylerken karşı taraf torunun aşktan bahsederken tarif ettiği kızın Leyla olduğunu anlayıp kızı beğenir.
Leyla çıkmazdayken İnci gelir ve sosyal medyasında paylaşmak üzere restoranda resimler çektirir. Sosyetik bir dergide çıkması için adım atar ama kocası ona sert çıkıp imkanlarını elinden almakla tehdit eder. Dergi çıkar ama isim vermeden restoranda yediği yemekten zehirlendiği haberi yazmaktadır. Restoranın ismi yazıda geçmese de sosyal medya paylaşımlarından Lujiria olduğu anlaşılır ve rezervasyon iptalleri başlar
Derken Asude’ye 3 gün sürecek çok büyük bir organizasyon gelir. Müşteri başka semtlerdeki Asude’lerde olmasını istemeyince Cem’in aklına Lujuria da yapmak gelir. Para sıkıntısı çekmese Leyla’nın asla kabul etmeyeceği bu iş teklifini İskender yapar. Leyla çok düşünür ve en sonunda gurur yapmamak adına kabul eder. Cem kızgınlıkla kadını sürekli zorlayacak şeyler ister.
 
En büyük problem iki şefin beraber çalışmasında olur. İlk defa karşılaşan ve ön yargılı davranan Aylin’le İskender arasında kavga çıkar. O sırada Şinasi panik ataktan bayılır
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler