Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Can Yoldaşım Dizisi 1. Bölüm Özet Kanal 7

Can Yoldaşım Dizisi 1. Bölüm Özet Kanal 7
Can Yoldaşım Dizisi 1. Bölüm Özet

Can Yoldaşım Dizisi  1. Bölüm Özet konulu makaleye haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanacak olan yeni Hint dizisi Can Yoldaşım dizisinde 1.Bölümü oyuncuların ve karakterlerin genel olarak tanıtılması ile başladı. Can Yoldaşım Dizisinin Orijinal ismi Diya Aur Baati Hum’dur. Dizi uzun soluklu dizilerden birisi olup yayınlandığı ülkede oldukça sevilmiştir. 

Can Yoldaşım Dizisi İzleyici Yorumlarına Ulaşmak İçin Buradaki Bağlantıyı Ziyaret edebilirsiniz. 

Can Yoldaşım 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle 

Can Yoldaşım Dizisi konusuna gelince dizinin ana karakteri olan Sandiya polis olmak istemektedir. Diğer yandan ise onunla aşk yaşayacak olan  şeker ustası Suraj’ın birlikte yaşadıkları konular dizide konu edilmektedir. 

İlk bölümü ile 31 Temmuz Cumartesi akşamı izleyenler ile buluşacak olan Can Yoldaşım Dizisinde Polis olma hayalleri kuran Sandiya ve doğru düzgün eğitimlerimi tamamlayamayan şeker ustası  Suraj’ın kesişen yolları diziye yön verecektir. 

Sandiya huzurlu ve sevgi ile beslenen bir ailede büyümüş babasının istekleri doğrultusunda pols olma hayalleri kuran genç güzel ve alımlı birisidir. Dizide babası bir gün terör saldırısında hayatını kaybeder. Babasının ölümü adeta Sandiya’nın  hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur ise Sandiya’yı babasının ölümü sonrasında  şekerlemeci  ustası olan  Suraj Rathi ile evlendirmek için elinden geleni yapar. 

Can Yoldaşım Dizisi Şekerleme ustası Suraj Rajasthan çokta varlıklı olmayan bir ailenin oğludur. Annesi ise  Santos’u evlendirmek için kendi kafasına uygun bir gelin aramaktadır. 

Suraj’ın annesi gelin adayı aradığı sırada Sandiya’nın ablası Ankur ona ablasının uygun bir gelin adayı olduğunu söyler.  Bu süreçte bir çok zorluk ile karşılaşan ikili oldukça zorlanırlar. 

Can Yoldaşım Dizisi Kanal 7 ekranlarında Hafta içi her gün  saat:15:30 da ekranlara gelirken hafta sonları ise saat:16:00’da ekranlara gelecektir. 

Can Yoldaşım Dizisi yönetmen koltuğunda yer alan isim Sumeet Hukamchand Mittal olurken dizinin senaryosunda ise  Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat ve  Seema Mantri üçlüsü yer almaktadır. 

Can Yoldaşım 1. Bölüm Özet

31 Temmuz Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Can Yoldaşım dizisinin 1. Bölümünde dizi yaklaşık olarak 8 yıl önce başlamaktadır. Sandiya ve arkadaşı birlikte Okul çıkışında eve doğru giderlerken aynı okulda okuyan bir öğrencinin ağaç tepesinde kuşların yuvasını bozduğunu görürler. Sandiya bu duruma oldukça kızarak okul arkadaşının aşağıya inmesi için onu uyarır. 
Ağacın tepesinde kuşların yuvasını bozmaya çalışan çocuk ise  Sandiya’nın kız olduğu için ağaca çıkamayacağını ve kendisine engel olamayacağını söyleyerek onu kızdırır.  Sandiya ise kız olmasına aldırış etmeden  ağaca çıkarak kuşların yuvasını bozan okul arkadaşını ağaçtan düşürür. 
Sandiya’nın çocuğu ağaçtan düşürdüğünü ise  babası Arvind ile annesi Kanchan görürler.  Sandiya eve gelince annesi ona kızar. Babasının kızına kızmamasına da tepki gösteren Sandiya’nın annesi onu şımartmamasını söyler kocasına. 
Sansiya’nın erkek kardeşi ve aynı zamanda abisi olan Ankur karakteri de tanıtılır Can Yoldaşım Dizisi 1. Bölümde. Abisi Sandiya’nın kız çocuğundan daha çok erkek çocuğuna benzediğini düşünmektedir. Can Yoldaşım Dizisi 1. Bölümde Zaman Atlaması Yaşanır ve Dizisi  10 Yıl Sonradan devam eder. 
Can Yoldaşım 1. Bölüm Özetinde 10 yıl ileri alınan senaryo da Pazar yerinde arkadaşı ile birlikte gezen Sandiya gördüğü bir hırsızlık olayına müdahale etmek ister. Çantası çalınan turist ise kız başı ile kendisine yardım etmek isteyen Sandiya’ya adeta dalga geçer. Sandiya ise aldırış etmeden hırsızın peşinden koşarak onu yakalar. Çantası çalınan turistin çantasını hırsızdan alarak turiste verir. Polis olmak isteyen Sandiya polis olmadan daha ilk icraatını yapar. 
Can Yoldaşım Dizisi 1. Bölümde Sandiya tarafından bunlar olurken dizinin diğer ana karakteri olan Soraj tarafında ise işler dükkanda başlar. Çırağına tatlı yapmayı öğretmektedir Soraj. Annesi ile birlikte Tatlı yapmadan önce Tapınağa gitmek üzere yola çıkar. 
Sandiya ile Soraj’ın yolları da ilk olarak bu tapınakta kesişir. Annesi Kanchan ile birlikte tapınağa giden Sandia’nın dua edildiği esnada eşarbı Soraj’ın üstüne düşer. Soraj ise yüzüne düşen şalı kaldırdığında ilk defa  Sandia’yı görür. Polis olma hayalleri kuran Sandiya hava karardıktan sonra  hayallerini süsleyen polislik sınavı için ders çalışırken  elektirler kesilir. Ders çalışmaya devam etmek için babası Arvind’den mum ister. Ancak evde bir tane mum  kaldığını söyleyen babası onun azmi karşısında onu elektriklerin kesilmeyeceği bir yere götüreceğini söyleyerek destek olur. 
Can Yoldaşım 1. Bölümde tatlıcı Soraj’ın dükkanında ise oldukça haraketli dakikalar yaşanmaktadır. Oldukça yüklü bir tatlı siparişi alan Soraj Çırağı ile birlikte aldıkları siparişi yetiştirmek için gece ilerleyen saatleri kadar çalışırlar. Gece ise elektrik kesilince işler zora girer. Tüm olanaksızlıklara rağmen siparişi tamamlamayı başarırlar. Siparişleri tamamlayan ve eve gitmek üzere olan  Soraj yolda genç bir kızın  sokak lambasının altında ders çalıştığını görür. gördüğü bu kıza tatlı ikram etmek isteyen adamı derslerine odaklanan Sandiya fark etmez bile. Kendisini fark etmeyen  Soraj bu duruma aldırıi etmeden onun arka tarafında bulunan yola tatlıyı bırakır. Sandiya son anda tatlıyı ve motorsiklet ile giden adamı fark eder. 
Can Yoldaşım Dizisi 1. Bölüm sonlarında Sandiya bir arkadaşının evlilik  düğününe gider. Düğünde babası ve ailesi ile olan ilişkisi düğünde bulunan  Sumani karakterinin oldukça dikkatini çeker.  Düğünden sonraki gün Ankur karakteri Sandiya’ya görücü geleceğini aileye haber verince  Sandiya  “ Polis olacağım! Evlenmek istemiyorum” diye çıkışır. Sandiya’ya bu kararında babası ve annesi destek olurlar. 
Can Yoldaşım 1 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 2 bölüm içerisinde sizleri bekliyor olacak.
Can Yoldaşım Dizisi 2. Bölüm Fragmanı İzle
Can Yoldaşım Dizisi 2. Bölüm Fragmanı İzle

Can Yoldaşım Dizisi 2. Bölüm fragmanı yayınlandığında bu bölümde siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulacaktır. Can Yoldaşım Dizisi Bölüm Özetleri ve Dizi Analizleri ile ilgili vipdizi.net sitemizde tüm detayları bulabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
3 Yorumlar
  1. Adsız diyor

    Can Yoldaşım Dizisi Çok Güzel Bir diziye benziyor İnşallah kötülüğü az olan bir dizi olur bizi Bıktırmaz da ağız tadıyla izlerizzz..

  2. Adsız diyor

    Bu da çok güzel bir dizi. Başrol Oyuncuları birbirlerine yakıştı ama 2. Bölümde galiba ölüm oluyor. Özeti Merakla Bekliyoruz.

  3. Dilan diyor

    Ben bu diziyi severek izliyorum, Sandhya polis olunca bende çok ama çok mutlu oldum. Fakat bir yandan çok sinirleniyorum çünkü başka bir bölümünde Prema ile bayan Dişa Soorajı uçakta kaçırmak istiyorlar. Tabii buda kimin ortakları? kimin arkadaşları? Tabii ki de Raçkumar’ın. Onu astırmamak için böyle bir oyun oynuyorlar. Sandhya ağladığında benim de kalbim ağlıyor, çünkü Sandhya bunca zorlukların üstesinden geldi…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler