Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Can Yoldaşım Dizisi İzleyici Yorumları

Kanal 7 ekranlarında başlayacak olan Can Yoldaşım Dizisi İzleyici yorumları ve Analizleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz….

Can Yoldaşım Dizisi yeni sezonda Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan dizilerden birisidir. Orjinal adı Diya Aur Baati Hum olan Hint dizisi yeni sezonda  Kanal 7 ekranlarında  Can Yoldaşım ismi ile yayınlanacak. 

Can Yoldaşım dizisinin ana karakteri olan Sandiya okulunu bitirdikten sonra polis olmak istemektedir. Polis olmasının önündeki tek engel ise ailesi tarafından evlendirilmek istemesidir. 

Can Yoldaşım Dizisinin ana konusu ise  Sandiya isimli karakterin polis olma yolunda kendi hayalleri doğrultusunda verdiği mücadele olacaktır. Dizide Sandiya ile birlikte bir başka karakter ise Soraj karakteridir. Soraj’ın mesleği  tatlıcıdır. Bu ikilinin yolları kesişecek ve evleneceklerdir. 

Can Yoldaşım Dizisi Hindistan’da yayınlandığı sezonlarda ilgiyle izlenen dizilerden birisi olmayı başarmış bir dizidir. İlk bölümü ile 30 Temmuz Cuma günü 15:30’da başlayacak Can Yoldaşım Dizisi İzleyici Yorumlarını yorum alanından yapabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]
1 yorum
  1. Unknown diyor

    Turaç Allah seni kahretsin hiç mutlu olma geri zekalı a****

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler