Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Can Yoldaşım Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri Kanal 7

Can Yoldaşım Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
İlk bölümü ile bugün Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan ve Hindistan’da Diya Aur Baati Hum adıyla izlenen Can Yoldaşım dizisi yayınlandığı ülkelerde oldukça fazla izlenme oranı ile dikkat çeken dizi olmuştur. Dizi uzun soluklu olduğu için zaman zaman karakterler ve oyuncular da değişmiştir. 29 Ağustos 2011 ile 10 Eylül 2016 tarihleri ​​arasında 1.487 bölüm yayınlanarak final yapmıştır. 
Can Yoldaşım Dizisi bir süre sonra 7 yıl ileriye atlayacak olduğundan bir çok oyuncu yer almaktadır dizide. Bu yazımızda sizlere Can Yoldaşım Dizisinde rol alan bütün oyuncular hakkında bilgiler vereceğiz.
Can Yoldaşım Sandhya Kimdir? 

Can Yoldaşım Dizisi Sandhya rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Deepika Singh’dir. Sandhya dizide  Arvind ve kanchan kızı rolünü canlandırmaktadır. Sandhya ve Ankur kız kardeştir. Arun ve Santosh’un gelini olan Sandhya aynı zamanda Sooraj’ın da karısıdır. Dizinin ilerleyen dönemlerinde Sandhya’nin  Ved, Vansh ve Kanak isminde çocukları olacaktır. 

Can Yoldaşım Sooraj Kimdir? 

Can Yoldaşım dizisi Sooraj karakterini Anas Rashid canlandırmaktadır. Arun ve Santosh’un büyük oğulları olan Sooraj’ın  Vikram, Mohit ve Chavvi isminde iki kardeşi bulunmaktadır. Ved, Vansh ve Kanak’ın babası olan Sooraj dizide Sandhy ile evlenecektir. 

Daha fazla mesaj
Can Yoldaşım İzleyici Yorumları İçin Bağlantıyı Ziyaret Edebilirsiniz.

Can Yoldaşım Santosh Rathi Kimdir?

Santosh Rathi (Bhabo) karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Neelu Vaghela’dır. Dizide  Arun’un karısı karakterini canlandırmaktadır.  Sooraj, Vikram, Mohit ve Chhavi’nin anneleri olan Santosh aynı zamanda  Sandhya, Meenakshi ve Emily’nin de kayınvalidesidir. 

Can Yoldaşım Arun Kimdir?

Can Yoldaşım Arun Rathi (Bhabasa) rolünü canlandıran Ashok Lokhande  Santosh’un kocasıdır. Sooraj, Vikram, Mohit ve Chhavi’nin babası olan Arun aynı zamanda Sandhya, Meenakshi ve Emily’nin kayınpederidir. 

Can Yoldaşım Arvind Kimdir?

Arvind Kothari rolünü canlandrıan  Rakesh Kukreti dizide Ankur ve Sandhya’nın babası olarak ilk sezonda yer alacak ve kısa bir süre sonra ölecektir.  Ankita ve Sooraj’ın kayınpederi olan Arvind Bulbul, Ved, Vansh ve Kanak’ın da dedeleridir. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler