Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dünya Hali Dizisi Fulya Kim? Gerçek Adı

Dünya Hali Dizisi Fulya Kim? Gerçek Adı
Dünya Hali Fulya 

Dünya Hali Dizisi Fulya rolünü canlandıran Ayfer Tokatlı hakkında detaylar ve dizi haberlerine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz…

Dünya Hali Dizisinde Ayfer Tokatlı Fulya karakteri ile dizide yer alan isim oldu. İlk bölümü ile bu akşam ekranlara gelen dizide yer alan karakterler ve oyuncular hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Dünya Hali Zeynep karakteri gibi Fulya karakteri de dizide yer alan bayan karakterlerdir. 
Daha fazla mesaj
Dünya Hali Fulya Kimdir?
Dünya Hali Dizisi Fulya karakterini canlandıran Ayfer Tokatlı, İstanbul ilinde 5 Eylül 1988 yılında dünyaya gelmiştir.  1.58 metre boyunda, 49 kilo ve Başak burcudur. Tarih Öğretmenliği Eğitimini Marmar Üniversitesinde almıştır. Daha sonra Yüksek Lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü’nde tamamlamıştır.
Şimdilerde Dünya Hali Dizisi Fulya rolü ile ekranlara gelen Ayfer Tokatlı 2014 yılında Tanıklar isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. 2017 yılında Büşro rolü ile Baba Candır isimli dizide rol almıştır. İstanbul’lu Gelin dizisinde sekreter rolünü canlandıran oyuncu son olarak Heryerde Sen isimli dizide oynamıştır. 
2019 – Her Yerde Sen (Azmiye Boşgeçmez) (TV Dizisi)
2018 – İstanbullu Gelin (Ülfet Hanım’ın sekreteri) (TV Dizisi)
2017 – Baba Candır (Büşra) (TV Dizisi)
2014 – Tanıklar (TV Dizisi)
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler