Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dünya Hali Dizisi Güven Kim? Gerçek Adı

Dünya Hali dizisi Güven karakterini canlandıran oyuncu Tolga Tekin hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Trt ekranlarında yayınlanacak olan Dünya Hali dizisinde Sinan‘ın Patronu Güven rolü ile dizide yer alacak olan Tolga Tekin’in canlandırdığı karakter kadar saçları da izleyenler tarafından merak ediliyor. 

Dünya Hali Dizisi  Güven dizideki şirketin patronu rolündedir. Sinan’ın çalıştığı şirketin patronu olan Sinan oldukça değişik bir yöneticidir. Azim ve Sinan Güven’in şirketinde birlikte çalışırlar. 

Tolga Tekin’in Saçı Peruk mu?

Tolga Tekin hayranlarını dizide bir de sürpriz bekliyor. Saçsız olarak ekranlarda görmeye alışık olduğumuz başarılı oyuncu Dünya Hali dizisinde saçlı olarak yer alacak. 

Dünya Hali Güven kimdir?

Dünya Hali Dizisi Güven karakterini canlandıran Tolga Tekin Başkent Ankara’da  19 Mart 1973 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve film dizi oyuncusudur. Bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

 2017 yılında Rüzgârda Salınan Nilüfer isimli projede En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü almıştır. Son olarak Akıncı dizisinde Orhan karakterini canlandıran oyuncu dizi kariyerine Bizim Evin Halleri isimli dizi ile başlamıştır. Oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

50m2 

Akıncı 

Rise of Empires: 

Bizi Hatırla 

Kelebekler 

Bir Litre Gözyaşı 

Vatanım Sensin 

Rüzgarda salınan Nilüfer 

Paramparça 

Behzat Ç. Ankara Yanıyor 

Muhteşem Yüzyıl : 

Çıplak Gerçek 

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm 

Reis

Zenne: Cihan 

Kardelen 

Kapalı Çarşı

Deniz Yıldızı

Bizim Evin Halleri 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler