Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dünya Hali Dizisi Kıvılcım Kim? Gerçek Adı

Dünya Hali dizisi Kıvılcım rolünü canlandıran Pelin Abay hakkında detaylar haberin devamında… 

Dünya Hali dizisi kısa bir süre sonra trt ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin ana karakterleri arasında yer alan Pelin Abay dizinin kadın başrol oyuncusu olarak dizide yer alıyor. 

Dünya Hali dizisinde rol alan  Kıvılcım karakteri dizide genç bir kızı canlandırmaktadır. Tesadüfen dizinin ana karakteri olan Sinan ile tanışması ile hayatı değişir. İlk önceleri Sinan’dan çok hoşlanmasa da daha sonra Sinan’dan etkilenecektir. Dizide Kıvılcım rolünü canlandıran Pelin Abay’ı tanıyalım birazda…

Dünya Hali Kıvılcım Kim?

Dünya Hali Dizisi Kıvılcım karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Pelin Abay’dır. Pelin Abay İstanbul ilinde  7 Haziran 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Pelin Abay 1.63 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Tiyatro eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde tamamlamıştır. 

Pelin Abay dizi kariyerine  Gülizar isimli dizi ile başlamıştır. İlerleyen dönemde Handan karakteri ile tarihi dizi Vatanım Sensin dizisinde rol almıştır. Canlandırdığı Süha’ndan rolü ile Zümrüdüanka dizisinde herkes tarafından tanınan Pelin Abay Ali Sabuncugil Menajerlik Oyuncusudur.  

Dünya Hali Kıvılcım karakterini canlandıran Pelin Abay’ın dizide giydiği kıyafetler ve elbiselerin marka model ve fiyatları vipdizi.net farkı ile bu bölümde beğeninize sunulacaktır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler