Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

El Kızı Dizisi Ezo Kim? Gerçek Adı

El Kızı Dizisi Ezo karakterini Sevda Erginci’nin canlandıracağı ve dizinin kadın başrol oyuncusu olacağı tahmin ediliyor. 

FOX ekranlarında yeni sezonda yayınlanması beklenilen ve NTC Medya imzası taşıyacak olan yeni dizisi El Kızı’nın başrol oyuncusu Sevda Erginci hakkında detaylar haberin devamında…

El Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda  Feride Kaytan yer alacak. Dizinin çekimlerinin bayram sonrasında Muğla ve çevresinde başlanması bekleniyor. El Kızı dizisinin senaryosunda Hilal Yıldız imzası yer alıyor. El Kızı Dizisi  Ezo küçük yaşlarda öksüz kalan bir kızın hikayesini televizyona taşıyacak. 

El Kızı Dizisi Ezo Gerçek Adı 

El Kızı Dizisi Ezo karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sevda Erginci İstanbul 1993 doğumludur. Terazi Burcu olan oyuncu 1.65 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. 

Sevda Erginci dizi kariyerine 2012 yılında canlandırdığı Ayşe rolü ile Koyu Kırmızı isimli dizi ile başlamıştır. Aynı yıl Veda isimli dizide rol alan oyuncu 2018 yılında Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde El Kızı Dizisi Ezo karakterine hayat verecek Sevda Erginci’nin rol aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır. 

Sevda Erginci’nin rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Sevgili Geçmiş 

2018 – Yasak Elma 

2017 – Ver Elini Aşk 

2016 – Hayat Bazen Tatlıdır 

2015 – Uzaklarda Arama 

2013 – 2014 – Karagül 

2012 – Veda (Lamia) 

2012 – Koyu Kırmızı 

El Kızı Dizisi Ezo Kıyafetleri

El Kızı Dizisi Ezo Son Bölüm Kıyafetleri 

El Kızı Dizisinde Ezo rolü ile ekranlara gelen Sevda Erginci’nin El Kızı Dizisi son bölümde giydiği kıyafet ve elbiseler, kullandığı çanta ve aksesuarlar, takıları ve kombinelerinin marka model ve fiyatları hakkında detaylar da dizi hayranlarının merak ettiği konular arasında yer almaktadır.

El Kızı Dizisi Ezo Elbise ve Kıyafetleri hakkında merak ettiğiniz konuları yorum alanından  sorabilirsiniz. Sevda Erginci’yi ‘sevdaerginci’ kullanıcı adı ile instagramda bulabilirsiniz. 

El Kızı Dizisi Harun karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler