Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi Fatoş Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi Fatoş Kıyafetleri
İçimizden Biri Dizisi Fatoş 

İrem Tuncer ve canlandırdığı Fatoş karakterinin dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile oyuncu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

İçimizden Biri Dizisi karakterleri ve oyuncuları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Kulis bilgilerine göre dizide Fatoş karakterine hayat veren oyuncu İrem Tuncer oldu. 

İçimizden Biri Dizisi Fatoş Kimdir? 

İçimizden Birisi Dizisi Fatoş karakteri canlandıran oyuncunun gerçek adı İrem Tuncer‘dir. İrem Tuncer İstanbul ilinde 13 Mayıs 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 1.68 metre boyunda olan oyuncu 53 kilodur. Boğa burcu olan oyuncu Tiyatro eğitimlerini Haliç Üniversitesinde tamamlamıştır. Bu eğitimler sonrasında ise Müjdat Gezen Sanat Akademisinde de kendisini geliştirmek üzere eğitim almıştır. 

Şimdilerde İçimizden Biri dizisinde Fatoş rolü ile ekranlara gelen İrem Tuncer  “Beş Para Etmez Varyete, Artiz Mektebi” isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.  “Karaca” isimli kıyafet markasının reklam filminde ilk olarak kamera karşısına çıkmıştır. 

Dizi kariyerine ise ilk olarak 2020 yılında sevilerek izlenen “Baraj” isimli dizi ile başlamış ve bu dizide “Fulya” rolünü başarı ile canlandırmıştır. iremtunncer kullanıcı ismi ile instagram hesabı bulunan oyuncunun yazımızı kaleme aldığımız günlerde 9k civarında takipçisi bulunmaktadır. 

İçimizden Biri  Fatoş Kimdir?
İçimizden Biri Dizisi Fatoş Kimdir? 

İçimizden Biri Fatoş Kıyafet ve Elbiseleri 

Dizide Fatoş rolünü canlandıran İrem Tuncer’in Son Bölüm giydiği kıyafet ve elbiselerin marka, model ve fiyatları oldukça merak edilecektir. Dizinin genç karakterlerinden birisi olan Fatoş’un giydiği kombineler genç hayranları tarafından araştırılacaktır. 

Fatoş son bölümde kullandığı çanta, güneş gözlüğü ve ayakkabısı hakkında bu bölümde bilgiler bulabilirsiniz. 

İçimizden Biri Fatoş’un kolyesi, küpesi takıları ve aksesuarlarının marka ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından bizlere sorabilirsiniz. 

İçimizden Biri Dizisi Fatoş Kıyafetleri
İçimizden Biri Dizisi Fatoş Kıyafetleri

Dizide rol alan İrem Tuncer ve Fatoş karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımız burada son erdi. Dizinin başrol oyuncularından birisi olan İçimizden Biri Dizisi Havva hakkında detaylara ve son bölümde giydiği elbise modellerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler