Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi Havva (Özge Yağız) Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi Havva Kıyafetleri
İçimizden Biri Dizisi Havva’nın Elbiseleri 

İçimizden Biri Dizisinde Havva karakteri ile dizide yer alacak olan Özge Yağız’ın dizide giydiği kıyafetler ve elbiseler hakkında detaylar haberin devamında…

Özge Yağız’ın Havva rolü ile yer alacağı İçimizden Biri dizisi yeni sezonda show tv ekranlarında yer alacak dizilerden birisi olacak. Özge Yağız’ın dizide giydiği elbise ve kıyafetler hakkında bilgiler vermeden önce Havva karakteri ve Özge Yağız Kimdir? kısaca bir hatırlayalım.

İçimizden Biri Dizisi Havva Kimdir? 

Show TV’de yeni sezonda yayınlanacak olan  İçimizden Biri dizisinin de kadın başrol oyuncusu olması beklenen ve Havva rolü ile dizide yer alacak olan Özge Yağız dizide Müslüman bir genç kız rolünde ekranlara gelecektir. 

Gelenek ve göreneklerine son derece bağlı olan Havva’nın günün birinde tanışacağı gayri Müslüm birisi ile değişecektir. Tanıştığı bu kişi ile aşk yaşaması beklenen Havva karakteri bu zorlu ilişkide zor zamanlar geçirecektir. 

Özge Yağız Kimdir? İçimizden Birisi Havva 

İçimizden Birisi Dizisi Havva rolünü canlandıran  Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında Marmara’nın incisi  İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 1,69 boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. 

Dizi kariyerine Adını Sen Koy dizisi ile başlayan oyuncu Yemin dizisinde canlandırdığı Reyhan karakteri ile oldukça sevildi ve tanındı. Geçtiğimiz yıl Sol Yanım dizisinde rol alan oyuncu bu dizide Serra karakteri ile rol almıştı.  @ozgeyagizzÖzge kullanıcı adı ile İnstagram Hesabı bulunan oyuncunun takipçi sayısı oldukça fazladır. 

Özge Yağız’ın Rol Aldığı Diziler

2021 – İçimizden Biri Havva

2020 – Sol Yanım Serra

2019 – Yemin Reyhan

2017 – İsmini Sen Koy Zeliha

İçimizden Biri Dizisi Havva  Kıyafetleri
İçimizden Biri Dizisi Havva’nın Elbiseleri 

İçimizden Biri Dizisi Havva’nın Elbiseleri 

İçimizden Biri dizisi Havva karakterini canlandıran Özge Yağız’ın dizide giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları ise merak edilen konulardan olacaktır. 

İçimizde Biri Dizisi Havva’nın dizide taktığı kolye, küpe ve takılar ile kullandığı çanta ve güneş gözlükleri hakkında detayları burada bulabilirsiniz. Özge Yağız’ın İçimizden Biri Dizisi Son Bölümde Giydiği Kombinler hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler