Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İkimizin Sırrı Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri

İkimizin Sırrı Dizisi Kıyafet ve Elbiselerin marka model ve fiyatları ile ilgili detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Kısa bir zaman sonra atv ekranlarında izleyenler ile buluşması beklenen İkimizin Sırrı dizisinde Aras Aydın, Leyla Feray, Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal ve Deniz Hamzaoğlu gibi oyuncular yer alıyor. İkimizin Sırrı dizisinde oyuncuların giydikleri elbiselerin marka ve fiyatları ise dizinin kendisi kadar ilgi duyan bir başka konu oldu. 
Üs Yapım imzalı dizinin ilk bölümü 2021 yılı Temmuz ayı içinde atv ekranlarında yayınlanması beklenmektedir. Dizinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş yapmaktadır. 

İkimizin Sırrı Dizisi Alp Kıyafetleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Alp Kıyafetleri
İkimizin Sırrı Dizisinde Alp Karahun’un rolünü canlandıran Aras Aydın dizide erkek başrol oyuncusu olarak en göz önünde bulunan oyunculardan birisi olacak. İkimizin Sırrı Dizisi Alpin giydiği takım elbise, tişört, ayakkabı ve spor kıyafetlerinin marka modelleri ve oyuncunun taktığı saat ve aksesuarlar ile ilgili detayları bu alanda bulabilirsiniz. 

İkimizin Sırrı Dizisi Neva’nın Kıyafetleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Neva’nın Kıyafetleri
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

İkimizin Sırrı Dizisinde Leyla Ferayın canlandırdığı Neva karakterinin elbiseleri, çantası, kolyesi, bilekliği, ayakkabılarının marka model ve fiyatları ise bir başka merak konusu olacak. İkimizin Sırrı dizisinin ana karakterlerinden olan Neva’nın giydiği kıyafet bilgileri burada yer alacaktır. 
İkimizin Sırrı Dizisi Neva’nın İnci Kolyesinin Markası ve Fiyatı 

İkimizin Sırrı Dizisi Hayal’in Kıyafetleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Hayal’in Kıyafetleri
İkimizin Sırrı Dizisinde Hayal karakterini canlandıran Ahsen Türkyılmaz dizinin çocuk oyuncuları arasında yer almaktadır. Küçük oyuncunun dizide giydiği çocuk kıyafetlerinin marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
3 Yorumlar
  1. Unknown diyor

    Nevanın incili kolyesini nereden temin edebilidim

  2. VipDizi diyor

    Editörlerimiz bu Nevanın inci kolyesi ile ilgili araştırma yapıyor.

  3. Unknown diyor

    7.bölüm Yağmur'un kırmızı elbisesi hangi marka acaba

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler