Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İkimizin Sırrı Dizisi Neva Kim? Gerçek Adı

İkimizin Sırrı Dizisi Neva rolünü canlandıran Leyla Feray hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İkimizin Sırrı Dizisi Neva karakterini canlandıran Leyla Feray 8 Mayıs 1993 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 173 santimetre boyunda olan oyuncu 55 kilo ağırlığındadır. 

Koç Üniversitesi mezunu olan oyuncu oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Boğa Burcu olan oyunu Medya ve Görsel Sanatlar üzerine eğitimlerini tamamlamıştır. Kardeşlerim Benim 2 isimli sinema filminde rol alan Leyla Feray  @leylaferay kullanıcı ismi ile  155 K takipçiye sahiptir.

Şimdilerde İkimizin Sırrı Dizisi Neva Canpolat rolünü canlandıran Leyla Feray dizi kariyerine 2013 yılında Ben Onu Çok Sevdim isimli dizi ile başlamıştır. Bu diziden bir yıl sonra Paşa Gönlüm isimli dizide rol almıştır. 

Üç Arkadaş isimli dizide Gülperi karakteri ile yer almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli tarihi dizide Ayşe Sultan rolü ile yer almıştır.  Bir başka tarihi dizi olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Gevher Hatun karakterini canlandıran Leyla Feray Rise of Empires: Ottoman isimli Netflix dizisinde de oynamıştır. 

İkimizin Sırrı Dizisi Neva Canpolat

 İkimizin Sırrı Dizisi Neva Kıyafetleri 

İkimizin Sırrı Dizisinde Neva karakteri ile ekranlara gelen Leyla Feray’ın İkimizin Sırrı Dizisi son bölümde giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyat bilgileri bu bölümde yer alacaktır. Neva karakterinin kullandığı çanta giydiği ayakkabı ve takılarının marka ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

İkimizin Sırrı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri hakkında detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler