Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek Adı

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan rolünü canlandıran Dolunay Soysert hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Atv ekranlarında yeni sezonda yayınlanması beklenen İkimizin Sırrı Dizisi geniş oyuncu kadrosu ile merak konusu oldu. 

Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Dolunay Soysert Alp karakterinin annesi Seylan rolünü canlandıran isim oldu. İkimizin Sırrı Seylan dizide hasta bir anne rolünü canlandıracak oğlu Alp ise ona döner bularak hayatını kurtarmaya çalışacaktır. 

İkimizin Sırrı Dizisi Alp’in Annesi Seylan karakterini canlandıran Dolunay Soysert, 25 Mart 1973 tarihinde Adana ilinde  dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır. 

Arkeoloji Bölümünü İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. 1.63 metre boyunda, 55 kilo ve Koç Burcu olan oyuncu dizi kariyerine 1994 yılında Kaygısızlar isimli dizi ile başlamıştır. 

Son Olarak Elimi Bırakma Dizisinde Sumru rolünü canlandıran Dolunay Soysert şimdilerde İkimizin Sırrı Dizisinde Seylan karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.  

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan (Dolunay Soysert) Kıyafetleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan (Dolunay Soysert) son bölümde giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları ile taktığı aksesuar ve kullandığı çanta ve takıların marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
3 Yorumlar
  1. Unknown diyor

    Seylan ın inci kolyesi nereden

  2. Unknown diyor

    Sorduk ama cevap yok

  3. VipDizi diyor

    Seylan ın inci kolyesinini markası ve nerede satıldığı konusunda yaptığımız araştırmalarda bir sonuca uluşamadık malesef bilgiye ulaştığımızda paylaşacağız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler