Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek Adı

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan rolünü canlandıran Dolunay Soysert hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek Adı


Atv ekranlarında yeni sezonda yayınlanması beklenen İkimizin Sırrı Dizisi geniş oyuncu kadrosu ile merak konusu oldu. 

Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Dolunay Soysert Alp karakterinin annesi Seylan rolünü canlandıran isim oldu. İkimizin Sırrı Seylan dizide hasta bir anne rolünü canlandıracak oğlu Alp ise ona döner bularak hayatını kurtarmaya çalışacaktır. 

İkimizin Sırrı Dizisi Alp'in Annesi Seylan karakterini canlandıran Dolunay Soysert, 25 Mart 1973 tarihinde Adana ilinde  dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır. 

Arkeoloji Bölümünü İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. 1.63 metre boyunda, 55 kilo ve Koç Burcu olan oyuncu dizi kariyerine 1994 yılında Kaygısızlar isimli dizi ile başlamıştır. 

Son Olarak Elimi Bırakma Dizisinde Sumru rolünü canlandıran Dolunay Soysert şimdilerde İkimizin Sırrı Dizisinde Seylan karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.  

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan (Dolunay Soysert) Kıyafetleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan (Dolunay Soysert) son bölümde giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları ile taktığı aksesuar ve kullandığı çanta ve takıların marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yorum Gönder for "İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek Adı "