Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

İkimizin Sırrı Dizisi Emir Kim? Gerçek Adı

İkimizin Sırrı Dizisi Emir rolünü canlandıran Ceyhun Mengiroğlu hakkında detaylra haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
İkimizin Sırrı Dizisi Emir Kim? Gerçek Adı


Kısa bir süre sonra atv ekranlarında başlayacak olan İkimizin Sırrı Dizisinde rol alan oyuncular ve karakterler hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda sizlere  İkimizin Sırrı Ece karakteri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere Emir karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. 

İkimizin Sırrı Dizisi Emir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceyhun Mengiroğlu İstanbul ilinde 5 Aralık 1986 yılında dünyaya gelmiştir. 

Aslen Kastamonu'lu olan oyuncu  Turizm ve Otelcilik mezunudur. 1.80cm boyunda olan oyuncu 75kg dur. Mavi gözleri ve açık kumral saçları ile dikkat çeken oyuncu kariyerine Adı Mutluluk isimli dizi ile başlamıştır. 

Mankenliğin yanı sıra kliplerde de rol almıştır. ceyhun_mengiroglu kullanıcı ismi ile instagramda yer almaktadır.

Şimdilerde İkimizin Sırrı Dizisi Emir rolü ile ekranlara gelen oyuncu  Maria ile Mustafa isimli dizide Görkem Karlıdağ karakterine hayat vermiştir.

Sevilen tarihi dizisi Payitaht dizisinde Mehmed Celaleddin rolü ile ekranlara gelen oyuncu  Rüya dizisinde Bulut karakterini canlandırmıştır. Dizi kariyerine Adı Mutluuk isimli dizi ile başlayan Ceyhun Mengiroğlu  Paramparça dizisinde Deniz rolünde ekranlara gelmiştir. 
İkimizin Sırrı Dizisi Emir

İkimizin Sırrı Dizisi Son Bölümde Giyilen Dizi Kıyafetleri hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "İkimizin Sırrı Dizisi Emir Kim? Gerçek Adı "