Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek Adı

Kalp Yarası Dizisi Baha karakterini canlandıran Kemal Burak Alper Antalya  1988 doğumludur. Anada ili Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Behsat Ç dizisinde canlandırdığı Mahir karakteri ile oldukça tanınmıştır. 1.80 metre boyunda, 72 kilo ve Koç burcu olan Kemal Burak Alper Arıza Dizisi Fikret rolü ile ekranlara gelecek olan isimdir. Yola Çıkmak isimli sinema filmi ile kariyerine başlamıştır.

Kalp Yarası Baha Kimdir Arıza Dizisi Burak’ın Adamı Fiko Kalp Yarası Dizisinde Baha rolünde… 

Arıza dizisinde psikopat bir yan karakteri canlandırması beklenen Kemal Burak Alper dizide Fikret rolü ile ekranlara gelirken Güvercin isimli film ile Ankara Film festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Bir çok tiyatroda sahne alan oyuncu Arıza Dizisinde Olgun Toker’in canlandırdığı karakterin adamlarından birisini canlandırmaktadır. 
Kemal Burak Alper 2012 yılında Ah-u Zelha isimli tiyatro oyunu ile başladığı kariyerine bir çok tiyatro oyunu ile devam etmiştir. Rol aldığı Tiyatro oyunları ise şunlardır. 

Arıza Dizisi Fikret (Kemal Burak Alper) Oynadığı Diziler

2018 – Harikalar Avlusu
2016 – Çıkmaz Sokak Çocukları (Yönetmen)
2016 – Ay Işığı Sirki (Yönetmen)
2015 – Herostratos’u Unutun
2015 – Macera Şehri
2012 – Ah-u Zelha

Şimdilerde Arıza Dizisi Fikret rolü ile ekranlara gelen Kemal Burak Alper’in 2014 yılında Yola Çıkmak isimli sinema filminde Kemal karakterine hayat vermişti. İlk dizisi ise Blue tv ekranlarında yayınlanan Behsat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Mahir karakteri ile ekranlar gelmişti. Bu dizide çevik kuvvete görev yaparken Behsat Amir tarafından cinayet büro alınan bir polisi canlandırmıştı. 

2019 – Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (Mahir) (TV Dizisi)
2018 – Nasipse Adayız (Sinema Filmi)
2018 – Güvercin (Yusuf)(Sinema Filmi)
2017 – Sirayet (Kısa Film)
2016 – Mehmet Salih (Cıllaz) (Sinema Filmi)
2016 – Berzah: Cin Alemi (Sinema Filmi)
2014 – Yola Çıkmak (Kemal) (Sinema Filmi)

Kalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek Adı
Kalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek Adı 

Show Tv ekranlarında kısa bir süre ekranlara gelmesi beklenen Tims&B Yapım imzalı Arıza dizisi Fikret karakterini canlandıran Kemal Burak Alper hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Listesi hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler