Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kalp Yarası Dizisi Yaman Kim? Gerçek Adı

Kalp Yarası Dizisi Yaman karakterini canlandıran Toprak Can Adıgüzel hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
 
Kalp Yarası Dizisi Yaman Kim? Gerçek Adı

Kalp Yarası Dizisinde Yaman karakteri oldukça inatçı bir karakterdir. İnatçı olmasının yanı sıra hırslı ve tuttuğunu koparan birisidir. Dizide yer alan Çiftlikteki  seyis Veysel ile Hatice’nin oğlu olan Yaman Ferit ve Hande’den ayrı tutulmayarak büyümüş birisidir. 

Yaman tıpkı Ferit gibi okullarda okumuş ve onunla hemen hemen aynı kıyafetleri giymiştir. Yoksul bir ailenin çocuğu olmasına rağmen hiç bir zaman bu yokluğu hissetmemiştir. 

Konakta yer alan Azade dışında hemen herkes  Yaman’ı benimsemiş ve onun aileden birisi olarak kabul etmiştir. Yaman Adnan’ın desteği ile fabrikanın her kademesinde çalışmış ancak bir türlü dikiş tutmamış ve ona fabrika hiç bir zaman yetmemiştir. 
 
Kalp Yarası Yaman karakterini canlandıran Toprak Can Adıgüzel İzmir ilinde 26 Ocak 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Drama ve Oyunculuk üzerine eğitimlerini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde 29 yaşında olan başarılı oyuncu dizi kariyerine 2019 yılında Kadın dizisi ile başlamış ve bu dizi sonrasında Alev alev dizisinde Ali rolünü canlandırmıştır. 

Kalp Yarası Yaman Dizileri ve Filmleri

Kadın (İsmail) – 2019
Alev Alev (Ali) – 2020
Kalp Yarası (Yaman) – 2021

Yorum Gönder for "Kalp Yarası Dizisi Yaman Kim? Gerçek Adı "