Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

Kanunsuz Topraklar dizisinde rol alan oyuncular ve karakterler hakkında detaylar haberin devamında.

Yeni sezonda Fox ekranlarında yayınlanması beklenen yeni dizi Kanunsuz topraklar Dizisinde kadro yavaş yavaş netleşmeye başladı. Dizinin yapımcılığında Faruk Turgut yer alırken Kanunsuz Topraklar Dizisinin senaryosu ise Zülküf Yücele ait. Faruk Teber tarafından dizinin yönetmenliği üstlenilirken dizi oyuncu kadrosu ile de oldukça güçlü bir kadroya sahip.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Gold Film tarafından hazırlanırken dizi FOX TV ekranlarında  yayınlanacak. Kanunsuz Topraklar Dizisinin ilk bölüm çekimlerinin Zonguldak ilinde yapılacağı ilerleyen bölümlerde çekimlerin İstanbul ilinde devam edeceği tahmin ediliyor.

Kanunsuz Topraklar Dizisinin konusuna gelince  Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik beyin kızı Gülfem ile Malik beyin madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk konu edilecek. 

Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncuları 

Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan, Ali Erkazan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerdir. 

Kanunsuz Topraklar Gülfem (Esra Bilgiç)

Kanunsuz Topraklar dizisinde başrollerde yer alan  Esra Bilgiç maden şirketi sahibi Malik’in kızı Gülfem karakteri ile dizide yer alacak. Dizide Uğur Güneş tarafından canlandırılan Davut ile büyük ve imkansız bir aşk yaşayacaktır. 

Kanunsuz Topraklar Davut (Uğur Güneş)

Gülfem karakterini canlandıran Esra Bilgiç’le başrolde yer alacak olan Uğur Güneş’in babası maden işçisidir.  

Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)

Kanunsuz Topraklar Dizisi Ali Gedik dizide kömür madeni patronu olarak yer alacak olan isimdir. Necip Memili Kanunsuz Topraklar’ın önemli rollerinden biri olan Ali Gedik karakteriyle ekranda olacak.

Ali Erkazan (Tahir)

Ali Erkazan 68 yaşındadır ve aslen Samsunludur. Ankara Sanat Tiyatrosunda 15 yıl görev alan Ali Erkazan özellikle En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet karakteri ile tanınmıştır. Aykut Enişte ve Kayseri Aslanı filmlerinde yer almıştır. Tahir Davut’un babasıdır. Aynı zamanda da madenin deneyimli işçilerinden biridir.

Kanunsuz Topraklar Malik (Murat Daltaban)

Gülfem, Behice ve Fikriye’nin babası. Bir maden şirketi sahibini canlandıracak Murat Daltaban Kanunsuz Topraklar’da Malik karakteriyle ekranda olacak.

Kanunsuz Topraklar Avukat Yavuz (Kaan Taşaner)

Malik’in avukatı Yavuz karakteri başarılı oyuncu Kaan Taşaner tarafından canlandırılacak.

Kanunsuz Topraklar Behice ve Fikriye

Gülfem’in kız kardeşleri olan Behice ve Fikriye Malik’in kızları olarak Kanunsuz Topraklar’da yer alıyor. Behice karakteri Eylül Su Sapan, Fikriye karakteri ise Serdem Paçal tarafından canlandırılacak.

Kanunsuz Topraklar Fatma (Mine Teber)

Usta oyuncu Mine Teber de Kanunsuz Topraklar kadrosunda. Davut’un annesi ve Tahir’in eşi olarak seyirci karşısına çıkacak.

Kanunsuz Topraklar Cemal (Doğaç Yıldız)

Davut’un kardeşi Tahir ve Fatma’nın oğlu olarak ekrana gelecek Doğaç Yıldız Cemal karakterini canlandıracak.

Kanunsuz Topraklar Eyüp (Onur Kaya)

Davut ve Cemal’in kardeşi olan Eyüp ise Onur Kaya tarafından canlandırılacak.

Kanunsuz Topraklar Asude (Ezgi Çelik)

Kanunsuz Topraklar’da Asude karakteri ise başarılı sanatçı Ezgi Çelik’e emanet. Ezgi Çelik Kanunsuz Topraklar’da bir şarkıcıyı canlandıracak.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler