Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Kardeşlerim Dizisi Yeni Sezonun hangi tarihte başlayacağı ile Kardeşlerimi dizisinin 2. sezonda devam edip etmeyeceği izleyenlerin merak ettiği konulardan birisidir. Peki Kardeşlerim Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Detaylar haberin devamında…  

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerimin ilk sezonu oldukça başarılı sonuçlar aldığı izin tahminlerimize göre ikinci sezonda da ekranlardaki yerini koruyacak. 

Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Başlama Tarihi

Kardeşlerim Dizisinin 2. Sezonu muhtemelen Eylül ortalarında izleyenler ile buluşacak. Sezon finali yapan dizilerin yeni sezonları genellikle Eylül ortalarında yeni sezonları ile ekranlara geldiği düşünüldüğünde bu dizi içinde bu tahminimiz geçerlidir. 

Anne ve Babaları ölen 3 öz ve bir üvey kardeşin yaşadıkları hayat hikayesinin konu edildiği Kardeşlerim dizisinde zenginlerin birden fakirleşmesi, aralarında sosyal uçurum bulunanların gençlerin birbirlerine olan aşkları ilk sezonda konu edilmiş ve daha çok kolejde bölümler geçmişti. 

Kardeşlerim Dizisinin ikinci sezonunda dizide yer alan karakterlerin üniversite öğrencileri mi olacağı yoksa aynı yerden devam mı edeceği de şimdilik senarist ve yönetmenin bildiği bir husus olarak görülmekte. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler