Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Harika Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Harika Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Harika karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gözde Türker’dir. Dizide zengin ve şımarık bir lise öğrencisi rolünde yer almaktadır. 

Doruk karakteri ile dizide sevgili olan Harika zengin olmasına rağmen mağazalardan hırsızlık yapmaktadır. Annesinin babasını aldattığını bilmektedir.

Kardeşlerim Dizisi Harika dizinin ilerleyen bölümlerinde anne bir babaları ayrı bir kardeşi olduğunu öğrenecektir. 

Harika kardeşini kabul etmeyecek ve mirasının bölünmesinden endişe duyacaktır.

Harika’nın Babası ise bir trafik kazasında öldükten sonra annesi iş ortakları tarafından dolandırılacak ve iflas edecekler. Fakirleri hor görmeyi çok seven Harika dizide ilerleyen bölümlerde annesi ile birlikte fakir kalacak ve otobüs ile okula gitmek zorunda kalacaktır. 

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Harika rolünü canlandıran Gözde Türker İstanbul ilinde 17 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. 173 boyunda ve 54 kilogram ağırlığında olan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Bu üniversitenin tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 

Şimdilerde Kardeşlerim Dizisi Harika rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine 2013 yılında başlamıştır. İlk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Safiye Sultan karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında sevilen dizi Poyraz Karayelde rol alan oyuncu İstanbullu Gelin dizisin de ülfet rolünü canlandırmıştır. 
 2021 – Kardeşlerim 
2018 – İstanbullu Gelin (Ülfet) 
2016 – Poyraz Karayel (Melis) 
2013 – Muhteşem Yüzyıl (Safiye Sultan)
Kardeşlerim Dizisi Harika Kıyafetleri 
Kardeşlerim Dizisi Harika dizide sengin bir lise öğrencisi rolü ile ekranlara gelmektedir. Giyim ve kuşamına son derece dikkat eden Harika’nın giydiği kıyafet ve elbiseler ile kullandığı çanta ve takılar ile aksesuarlar da yine göz kamaştırmaktadır. 
Kardeşlerim dizisi Harika karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımız burada sona erdi. Kardeşlerim Dizisi Doruk ve Kardeşlerim Dizisi Asiye hakkında detaylar için bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler