Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Melisa Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Melisa karakterini canlandıran Damlasu İkizoğlu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Kardeşlerim dizisi Melisa karakteri Doruk karakterinin aynı yaştaki kız kardeşidir. Birlikte babalarına ait kolejde eğitim görmektedirler. Abisinden farklı olarak Melisa oldukça yardımsever ve duygusal birisidir. Melisa sınıfa gelen fakir öğrencilere kötülük yapmayan tek kişidir. 
Dizinin ana karakteri olan ve dizinin ilerleyen bölümlerinde okulun kantinin de çalışmaya başlayan Kadir’de aşık olacaktır. Melisa ve Doruk’un kaderleri aynı kardeşlere aşık olmaktadır. Melisa, Doruk kadar şanlı değildir. Kadir ile olan ilişkisinde Doruk ona yardım etse de annesi er yada geç bu durumu öğrenir. 
Kardeşlerim dizisi Melisa ve Kadir arasındaki ilişkiyi anneleri öğrenince babalarına söyler. Babası ise bu ilişkiyi tasvip etmediğini söyleyerek Kadir’den ayrılmasını aksi halde Kadir ve kardeşlerini kolejden atacağını söyler. Melisa Kadir’in liseyi açıktan bitirmesi için ona ders çalıştır.  

Kardeşlerim Dizisi Melisa karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Damlasu İkizoğlu’dur. Dizide Doruk ile kardeş olan Melisa zengin olmasına rağmen şımarık bir kız değildir. Abisi Doruk ile birlikte aynı özel lisede okumaktadır. Melisa Kardeşlerim dizisinin zenginleri arasında en yufka yürekli olanıdır. 

Kardeşlerim Dizisi Melisa Kimdir? 

Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Kardeşlerim Dizisi Melisa rolünü canlandıran Damlasu İkizoğlu Antalya ilinde  8 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1.68 metre boyunda olan güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bölümünü tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır. 

Kamera karşısına ilk olarak reklam filmleri ile çıkan Damlasu İkizoğlu tiyatro oyunları ve dizilerde rol almıştır. Babil isimli dizide 2020 yılında rol almıştır. Şimdilerde Kardeşlerim Dizisinde Melisa rolü ile ekranlara gelmektedir. 
Kardeşlerim Dizisi Harika hakkında detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler