Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kazara Aşk 6.Bölüm Fragman İzle

Kazara aşk Dizisi 6. Bölüm Fragmanı ile Kazara Aşk Dizisi geçtiğimiz bölüm özetinde neler yaşandı detaylar haberin devamında.. 

Sevilerek izlenen Kazara Aşk Dizisinde geçtiğimiz bölümlerde yeni evlenen çiftler Tahsin beyin zorlaması ile onun bulduğu gözden uzak bir yere tatil amacı ile gönderilir. Dizide  Şimal ve Civan evlerinin bodrumunda buldukları 3 baygın insanı karşılarında görünce oldukça şaşırırlar. 

Kazara Aşk Civan otel işleten bir tanıdığının arabasını çalarak Şimal ile birlikte yola çıkar. Başlarına yolda olaylar gelse de sonunda yakalanıp nezaret, boylarlar. 

Kazara Aşk Dizisi 6. Bölüm İzle

Kazara Aşk Dizisi Vildan ise balayı gecesinde Okan tarafından uyutulmak istenmektedir. Bu planını başarı ile uygulayan Okan Vildan’ı uyutmayı başarır. Dizide rol alan Kaynana ise her iki geline de Antep yemekleri ile ilgili dersler vererek onları imtihana tabi tutar. 

Dizide bir tarafta bunlar yaşanırken diğer tarafta ise Şirkette işler yolunda gitmez.  Dursun baba varken Şirkette  abi ve  kardeş arasında şirket benim olacak tartışması yaşanır. 

Kazara Aşk Nazlı ve Kenan’ın telefonları karışınca ikili tanışır. Nazlı evli olduğunu söylemez ama Kenan’ı kullanmaktan geri kalmaz. Kenan’ı Şimal’in kendisine kızgın olduğu için evlendiğine adamı ikna eder. Böylece Kenan bu işin peşini bırakmayacak Nazlı ise görünürde hiç bir şey yapmamış olacaktır.

Kazara Aşk 6. Bölüm Fragmanı İzle 

Star tv ekranlarında yayınlanan Kazara Aşk dizisinde Dursun’un oğlu ise yakın bir arkadaşına babasından habersiz bağlarını vermiş; şuan arkadaşına ulaşamamaktadır. Konuyu duyan herkes genç adama dolandırıldığını söyler

Civan yeminler ederek Nazlı’yı evliliğin babası istediği için olan sahte bir evlilik olduğuna inandırır. Aralarında bir şey olmadığına ikna olması gerektiğini söyler. Aileler ve Şimal’le Civan’ın yemek yediği restoranda yemek yerken Nazlı’nın ayarladığı adamın eski sevgilisi masaya gelir. Şimal kadını kıskanmayınca kadın gidip Nazlı’ya “Bunlar karı koca olamazlar” der

Bu üçlü yemek yerken Tahsin bey olanları görür. Şimal’i yine aynı restoranda Kenan’la birlikte olan kadın görür. Şimal’in yanına gelip açıklama yapmak isteyince iki kadın tartışmaya başlarlar. Dursun baba kızının sevdiği adamı kızının o kadınla bastığını duyar ve adamın Civan olduğunu zanneder.

Civan ilk başta böyle bir ihaneti yapmadığını söylese de Şimal ise en başından doğruları anlatıyım diyince yaptığını kabul eder. Dursun baba buna çok öfkelenip damadını bir süre bıçakla kovalar. Ardından kızını alıp eve getirir. Tahsin baba da kızgındır. Adam oğullarına fikrini değiştirdiğini ilk torunu kim getirirse şirketi ona vereceğini açıklar

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler