Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kurban Bayramında Vizyona Girecek 8 Film

2021 yılı Kurban Bayramı haftasında Vizyona girecek 8 Film hakkında detaylar haberin devamında…. Pandemi sonrasında açılan sinema salonlarında Kurban Bayramı Haftasında vizyona girecek olan filmler sinema severler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Uzun bir süre kapalı kalan Sinema salonlarında bu hafa 8 yeni film izleyenler ile buluşacak. 

2021 yılı Kurban Bayramı haftasında üçü yerli olmak üzere 8 yeni film seyirci ile buluşacak.

Kurban Bayramında Vizyona Girecek 8 Film 

1- Şafak Vakti
2-Çılgın Ortak
3-Paris’te Bahar (Seize printemps)
4-Protesto (La haine)
5-Sessiz Bir Yer 2 (A Quiet Place Part II)
6-Space Jam: Yeni Efsane (Space Jam: A New Legacy)
7-Spirit Özgür Ruh (Spirit Untamed)
8-Vay Babam Vay

Şafak Vakti Filmi  15 Temmuz akşamı yaşanan hain  darbe girişimi sırasında halkın farklı kesimlerinden insanların yaşadıklarını anlatan bir film olarak izleyenler ile buluşuyor. 

Çılgın Ortak Filmi  birbirleri ile hiç anlaşamayan iki dedektif Serdar ve Aslıhan’ın meydana gelen bir olayı çözebilmek için evli bir çift gibi davranmak zorunda kalmaları sonrasında  yaşadıklarını anlatıyor. 

Paris’te Bahar (Seize printemps) Filmi ise 16 yaşındaki birisinin kendisinden büyük bir tiyatro oyuncusu ile tanışmasını konu ediyor.

Protesto (La haine) 3 gencin 24 saat boyunca yaşadıklarını konu edinen bir film olarak ekranlara geliyor.

Sessiz Bir Yer 2 (A Quiet Place Part II) filmi sesle avlanan yaratıkların olmadığı dış dünyada hayatta kalma çabalarını anlatıyor.

Space Jam: Yeni Efsane (Space Jam: A New Legacy) Ünlü basketbolcu LeBron James’in Michael Jordan’ın mirasını devam ettirdiği Space Jam: A New Legacy, dijital bir dünyaya hapsedilen oğlunu kurtarmak için liderlik ettiği Looney Tunes üyeleriyle gerçek bir takım olup bir basketbol maçında yenilmez armada Goons’u alt etmenin mücadelesini veren LeBron James ve ekibinin hikâyesini anlatıyor.

Spirit Özgür Ruh (Spirit Untamed) filmi ise DreamWorks yapımı animasyon Spirit Untamed, annesinin memleketi olan küçük sınır kasabası Miradero’ya gelen cesur akrobat binicisi Lucky’nin, kendisi gibi özgür ruhlu olan yabani at Spirit ile tanışmasından sonra yaşananları konu ediniyor.

Vay Babam Vay filmi bir türlü gömülemeyen bir cenaze boyunca yaşananları  anlatıyor.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler