Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Oluversin Gari Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Fox Tv ekranlarında 6 Temmuz Salı akşamı izleyenler ile buluşmaya hazırlanan Oluversin Gari Film Serisinin İlk Filmi Aşk Oluversin Gari oyuncu kıyafetleri elbiseleri ve aksesuarları marka model ve fiyatları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Aşk Oluversin Gari yapımcılığını Juli Sanat üstlenirken filmin yönetmenlik koltuğunda ise  Hasan Doğan yer almakta. Murat Gürvardar tarafından senaryosu  kaleme alınan filmin müzikleri Barış Aryay’a ait. Serinin ilk gilmi olma özelliği taşıyan Aşk Oluversin Gari oyuncu kadrosu da oldukça geniş.
Daha fazla mesaj

Oluversin Gari Oyuncu Kadrosu

Aslıhan Malbora – Derya
Birand Tunca – Güney
Tuğba Melis Türk – Seda
Ali Rıza Tanyeli – Aliş
Kıvanç Baran Arslan
Tuğçe Karabayır – Ayşe
Halil İbrahim Kurum
Suat Sungur – Salih
Selahattin Taşdöğen – Sadri
Hilmi Erdem
Orçun Kaptan
Nilgün Karababa – Hatice
Işıltı Su Alyanak – Deniz
Ebru Karanfilci – Nuriye

Aşk Oluversin Gari Oyuncu Kıyafetleri 

Aşk Oluversin Gari Dizisinde oyuncuların giydiği kombinler ve elbiseler ile kıyafetlerin marka model ve fiyatları oldukça merak edilecek. Filmde rol alan oyuncuların kolyeleri bileklikleri takıları güneş gözlükleri çanta ve ayakkabıları ise diğer merak edilen aksesuarlar olacak. 

Aşk Oluversin Gari Derya (Aslıhan Malbora) Elbiseleri
Aşk Oluversin Gari filminde belki de en çok merak edilen kıyafet ve kombinler Derya karakterini canlandıran Aslıhan Balbora’nın giydiği elbiseler olacak. Fragmanlardan anladığımız kadarı ile oldukça renkli elbise ve kıyafetler ile ön planda olacak olan oyuncunun kıyafetlerinin marka ve modelleri bu bölümde yer alacaktır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler