Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Operasyon 41 Engin Komutan Kimdir?

Operasyon 41 yarışması Komutan Engin Deniz Karadağ hakkında detaylar haberin devamında... 

Operasyon 41 Engin Komutan Kimdir?


Operasyon 41 yarışmasında bir tarafta Komutan İsa ve takımı yer alırken diğer yanda ise Komutan İsa ve takımı yer alacak. İki tamım arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Öncelikle iki tim oluşturulacak. Takım komutanları onlara savaşmayı ve her şeyi öğretecek. 

Operasyon 41 Yarışması Engin Komutan , 20 yılı aşkın bir süredir güvenlik sektöründe bir İsrail Savunma Sistemi olan Kravmaga’nın Türkiye Federasyon Kurucu Başkanı ve Baş Eğitmenidir. 

 (KRAV MAGA FEDERASYONU TÜRKİYE) ayrıca INTERNATIONAL BODYGUARD ACADEMY adı altında uluslararası arenada tanınan ve birçok ülke de temsilcilikleri bulunan bir güvenlik eğitim şirketi var ve halen ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde Vip Koruma, Anti Terör, Taktik Atış, Özel Güvenlik, 

Dövüş ve Savunma Sporları üzerine hükümet güçlerine, asker, polis ve güvenlik görevlilerine eğitim vermekte…

Operasyon 41 Engin Komutanın İnstagram adresi ise  @engindenizkaradag dır.Oldukça ser bir mizaca sahip olan İsa komutan ve takımı Engin Komutan ve takımına karşı mücadele verecek.

Oldukça ser bir mizaca sahip olan İsa komutan ve takımı Engin Komutan ve takımına karşı mücadele verecek.

Operasyon 41 Engin komutan elinde düdük ile tim üyelerini uyandırarak önemli bir liderlik oyunu oynayacaklarını söyledi. 

Yorum Gönder for "Operasyon 41 Engin Komutan Kimdir?"