Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Operasyon 41 Hangi Ada da Çekiliyor?

Operasyon 41 nerede hangi adada çekiliyor, ne zaman başlayacak? Detaylar haberin devamında..
Operasyon 41 Hangi Ada da Çekiliyor?

Kanal D ekranlarının yerli yarışması Operasyon 41 bu akşam başladı. Yarışmanın başlaması ile birlikte yarışmanın hangi şehirde ve hangi adada çekimlerinin yapıldığını merak ediyor. 
Operasyon 41 yarışması Kocaeli’li yapım şirketi Bekir Gündoğdu’nun sahibi olduğu Bengi yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen bir yarışmadır. 
Operasyon 41 Kocaeli İli Kandıra İlçesinde çekimleri yapılmaktadır. 
Hasan Yalnızoğlu Hürriyet Röportajından Alıntıdır… Bu arada Kocaeli’nden mutlaka bahsetmem lazım. Bir Bodrum, Çeşme’dir gidiyor, ancak Kocaeli’nde öyle güzel kumsallar var ki inanamazsınız. Kefken taraflarında yapıyoruz çekimleri. Bu röportajı okuyanlar bence Kocaeli’ni not alsın.

Operasyon 41 Yarışmacılarının Giydiği Kıyafetler, Ayakkabı ve Botlar ile kullandıkları Aksesuarların Marka Model ve Fiatları İçin Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilirsiniz. 

 Operasyon 41 Kefken Adası – Kocaeli

Karadeniz’de üzerinde insanın yaşadığı tek ada Kefken Adası’dır. 1. derece sit alanı olan ada tarihi özelliklerini korumaktadır. Surlar ve antik su kuyularının olduğu adada Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerinden kalma mimari kalıntılar bulunmaktadır. 

Maliye Bakanlığına ait 52 dönümlük adada yalnızca Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün deniz kontrol merkezi bulunmaktadır. Kefken Adası’nın batısında büyükçe bir balıkçı barınağı yer almaktadır. Cebeci’den Kefken Adası’na tekne ile 8-10 dakikada gidilebilmektedir. Ada amatör sualtı avcılarının uğrak yerlerinden biridir. Adada zıpkın ile levrek ve kefal avlanabilmektedir. 

Tür: Manzara-GeziTurizm

Türü: Doğa Turizm

Nasıl Gidilir: Denizyolu ile gidilir.

Adres: Kandıra, Kefken/Kocaeli

Operasyon 41 Yarışması Oyuncuları Hakkında Detaylar için bağlantıyı Ziyaret Edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler