Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şahsiyet Dizisi 2. Bölüm Özeti

Şahsiyet Dizisi 2. Bölüm Özetinde Agah’ın Avusturalya da yaşayan kızı dizinin ikinci bölümünde büyük oğlu ile birlikte tekrar yurda döner. Kocasından boşanmak isteyen Agah’ın kızı geçimini sağlama için iş arar ancak bir türlü iş bulamaz. 

Şahsiyet Dizisi Nevra ve cinayet büro ekibi  Şahsiyet Dizisi 1. Bölümde ölen hakim cinayetini çözmek için otopsiye girerler. Daha sonra parmak izi eşleşmesi sonucunda belirlenen adrese gidilir ancak evde kimse bulunamaz. Şahsiyet Dizisi 1. Bölüm Özetine Dönmek İçin tıklayınız. 

Adamın evde bulunamamasının sebebi ise  Agah’ın  onu apartmanın alt katında bulunan bir başka daireye kapatmasından dolayıdır.  Bu adamın parmak izlerini işlediği cinayette kullanan Agah polisleri şaşırtmayı başarmıştır. 

Şahsiyet Dizisi Nevra karakterinin isminin geçtiği cinayetler bir süre sonra basında da yer almaya başlar. Birimden bu gizli bilgiler basına ulaşınca bir gazeteci Nevra ile röportaj yapmak ister. Nevra’nın aldığı bilgiler ise adliyedeki arşıvin yandığı şeklindedir. 

Şahsiyet Dizisi Agah’ın bir sonraki hedefi ise kamyon şoförü olan Salih’tir. Agah Salih’i takip ettiği sırada benzini bitince kamyoncuyu öldürmekten vazgeçer. Bir sonraki öldüreceği kişinin peşine düşen Agah bu adamı ormanlık alanda yakalar ve öldürür. Öldürdüğü esnada kendisi de rahatsızlanarak yere düşer ve bir süre bayılır. Şahsiyet Dizisi 3. Bölüm Özetine Geçiş Yap.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler