Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şahsiyet Dizisi 3. Bölüm Özet

Şahsiyet Dizisi 3. Bölüm Özetinde bir önceki bölümde ikinci cinayeti işleyen  Agah’ın kalp krizi geçirdiğini görmüştük. Agah geçirdiği kriz sonrasında kendisini hastanede anjiyo yapılmış bir halde bulur. 

Yine de işlediği cinayetin yerinden uzaklaşmayı başarmıştır. Ülkeye dönen kızı ve torununu atlatmanın yolunu bularak hastaneden kaçmayı başarsa da fazla uzaklaşamadan tekrar hastaneye yatar. 

Agah’ın kızı ise  kocasının boşanmak istediğini öğrenince içki içmeye başlar bu arada Agah’ın torunu da ikinci kavgasına karışır.


Ormanlık alanda öldürülen cesedi bulan polis olayı çözmeye çalışmaktadır. Amir savcının Nevra’yı soruşturmadan almayı istemesine rağmen onu dinlemez ve kıza sahip çıkar. Nevra ise daha önce tanıştığı gazeteci Ateş’ten kendisi için bir haber yapmasını ister. 

Agah hastanede yattığı için bir kaç gün eve gidemeyince evde kilitli olan Tufan kelepçelerini açıp kilitli evden kaçar ancak bozuk  asansörde kilitli kalır. Agah daha sonra Tufan’a ihtiyacı kalmadığı için onu öldürür. Şahsiyet Dizisi 4. Bölüm Özetine Geçiş Yap.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler