Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şahsiyet Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Karakterleri

Şahsiyet Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Karakterleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Daha fazla mesaj
Show tv ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelen Şahsiyet dizisinde rol alan oyuncuların giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyat bilgileri merak edilen konular arasında yerini aldı.

Şahsiyet Dizisi Nevra (Cansu Dere)  Kıyafetleri 

Şahsiyet Dizsi Nevra Elmas karakterini canlandıran oyuncu Cansu Dere Cinayet Büro’da görev yapan bir polis memurudur. Aslında Kamu Yönetimi mezunu olan ve daha iyi bir işte çalışmış olmasına rağmen Polis olmasına ailesi karşı çıkar. 
Şahsiyet Dizisi Cansu dere son bölüm giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları ise dizide merak edilen konulardan olmaya devam ediyor. 
Şahsiyet Dizisi  Nevra jean ceket, pantolonu, renckot ve Haki ceketi hakkında sormak istediklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz.

Şahsiyet Dizisi Zuhal (Şebnem Bozoklu) Kıyafetleri 

Şahsiyet Dizisi Zuhal karakterini canlandıran Şebnem Bozoklu oldu. Zuhal’in babası Agâh ve annesi Mebrure dir. Önceleri alkol ile arasında sorun yaşamıştır. 
Şahsiyet Dizisi Zuhal kıyafet ve elbiselerinin marka model ve fiyatları ile takıları küpeleri, saati gözlüğü ve çantalarının fiyat bilgileri bu bölümde yer alacaktır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler