Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şahsiyet Dizisi Sefa Kim? Gerçek Adı

Şahsiyet Dizisi Sefa rolünü oynayan İbrahim Selim hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Show tv ekranlarına ilk bölümünü geride bırakan Şahsiyet dizisi oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. 

Şahsiyet Dizisi Sefa dizide rol alan Nevra karakterinin iş arkadaşıdır. Nevra gibi cinayet büroda polis olan Sefa aynı zamanda Firuz’un da  yakın arkadaşıdır. Firuz ile arkadaş olması sebebi ile zaman zaman tıpkı onun gibi Nevra’yla dalga geçmekte ve onun amatör olduğunu dile getirmektedir.
Daha fazla mesaj
Aslında onunla şaka yollu dalga geçen Sefa işler ciddiyete bindiğinde ona yaptığı şakaların hoş olmadığını kabul edebilecek kadar erdemli birisidir. Şahsiyet dizisinde Sefa rolünü canlandıran İbrahim Selim’i tanıyalım.
Şahsiyet Dizisi Polis Sefa karakterini canlandıran İbrahim Selim 5 Ekim 1979 yılında başkent Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Aslen Artvin Arhavili’dir. 3 yıl Biyoloji okuduktan sonra konservatuvara geçmiş ve Hacettepe Devlet Konservatuvarında eğitimini tamamlamıştır.
Oyunculuk kariyeri mezun olduktan sonra yine Ankara’da TRT kanalında yayınlanan günlük dizilerle başlayan İbrahim Selim, sonrasında İstanbul’a gelerek tiyatro oyunculuğu yapmaya başlamıştır. 
Oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısı olarak da görev yapmıştır. Ekranlara 2005 yılında Ne Seninle Ne Sensiz dizisinde Mustafa karakterini oynayarak geldi.
Şahsiyet Dizisi Oyuncu Kıyafetleri konulu yazımıza bu bağlantı yardımı ile ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler