Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi 43. Bölüm 4 Temmuz Pazar akşamı izleyenler ile buluşacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Serkan Bolat ve Eda Yıldaz'ın çocuklarının velayeti konu edilecek. 

Dizinin konusu kadar dizi oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiseler de oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda Sen Çal Kapımı Dizisi Son Bölümde oyuncuların giydiği kıyafet ve elbiseler hakkında bilgiler vereceğiz. 

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Bu akşam izleyenler ile buluşuyor. Bakalım dizi oyuncuları son bölümde hangi kıyafetleri giydi.
 
Sen Çal Kapımı Son Bölümde Aydan'ın giymiş olduğu Sarı göğüs dekolteli kolsuz elbisesi ve elinde tuttuğu kırmızı renkli el çantasının mar model ve fiyatı merak edilen kombinelerden oldu. 

Sen Çak Kapımı Aydan Sarı Elbisesi

Sen Çal Kapımı 4 Temmuz Eda'nın Giydiği geceliğin marka ve fiyatı ise merak edilen bir başka konu oldu. Kısa Şortlu geceliği ile Eda yine dizide en güzel kıyafetleri taşıyan oyunculardan oldu. 

Sen Çal Kapımı Edanın Geceliği

Sen Çal Kapımı Son Bölümde Eda'nın Mavi beyaz rekli karali gömleği ve gömleğin içine giydiği Sarı renkli kolsuz atletinin marka model ve fiyatı..


Sen Çal Kapımı 4 Temmuz Pazar Son Bölüm Eda'nın Açık Mavi Tişörtü 

Sen Çal Kapımı Eda'nın Açık Mavi Tişörtü

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm 4 Temmuz Pazar dizide giydiği Pembe elbisenin marka model ve fiyatı ile Serkan Polat'ın giydiği pembe Tişörtün markası.

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm 4 Temmuz Pazar dizide giydiği Pembe elbise


Yorum Gönder for "Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Dizi Kıyafetleri "